Černá šatní skříň se zrcadlem a posuvnými dveřmi Prescco - 180 cm
Kód: PRESZ180Související produkty
Akce
Doprava zdarma
26 319 Kč
–19 %
Černá šatní skříň s posuvnými dveřmi Prescco - 180 cm
Na objednávku 1-2 týdny
21 099 Kč
Detailní popis produktu
Černá šatní skříň se zrcadlem a posuvnými dveřmi Prescco - 180 cm
Černá šatní skříň Prescco se zrcadlem představuje optimální volbu pro organizaci ve vaší ložnici. Díky posuvným dveřím ušetříte místo v místnosti.
Vnitřní prostor skříně je rozdělen šesti poličkami a jednou šatní tyčí.
Skříň je vyrobena z kvalitního lamina. Hrany jsou zakončeny odolnou ABS hranou. Dveře skříně jsou vyrobeny z lamina a MDF + folie.
Skříň stojí na 0,5 cm plastových nožkách s ochranou proti poškrábání podlahy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šatní skříně s posuvnými dveřmi |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905496610274 |
| ? Materiál: | Laminovaná deska |
| Barva: | Černá |
| ? Druh dveří skříně: | Posuvné dveře |
| ? Zrcadlo skříně: | Se zrcadlem |
| Celková délka podél zdi: | 180 cm |
| Celková výška: | 220 cm |
| Celková hloubka: | 60 cm |
| Hmotnost: | 150 kg |
Akce
Doprava zdarma
26 319 Kč
–19 %
Černá šatní skříň s posuvnými dveřmi Prescco - 180 cm
Na objednávku 1-2 týdny
21 099 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 540 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Dalmatia - 180 cm
Na objednávku 1-2 týdny
9 145 Kč
Akce
Doprava zdarma
12 165 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Santiago - 200 cm
Na objednávku 1-2 týdny
9 640 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
9 322 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Bolton - 120 cm
Na objednávku 1-2 týdny
7 388 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
15 631 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Gilton - 200 cm
Na objednávku 1-2 týdny
12 388 Kč
+ další
Doprava zdarma
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Limbo - 100 cm
Na objednávku 1-2 týdny
7 176 Kč
- Bílá
- Bílá/Černá
- Bílá/dub Sonoma
- Černá
- Černá/Bílá
- Choco
- dub Sonoma
- dub Sonoma/Bílá
- Černá/Dub
- Bílá/Dub
+ další
Akce
Doprava zdarma
14 380 Kč
–21 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi 150 cm - Margo
Na objednávku 3-4 týdny
11 275 Kč
Akce
Doprava zdarma
20 862 Kč
–21 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi 250 cm - Margo
Na objednávku 3-4 týdny
16 358 Kč
Akce
Doprava zdarma
16 106 Kč
–23 %
Šatní skříň se zrcadlem a posuvnými dveřmi Lanko - 100 cm
Na objednávku 1-2 týdny
12 293 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
