Černá šatní skříň s posuvnými dveřmi Prescco - 180 cm
Kód: PRES180Související produkty
Detailní popis produktu
Černá šatní skříň s posuvnými dveřmi Prescco - 180 cm
Černá šatní skříň Prescco s posuvnými dveřmi představuje optimální volbu pro organizaci ve vaší ložnici. Díky posuvným dveřím ušetříte místo v místnosti.
Vnitřní prostor skříně je rozdělen šesti poličkami a jednou šatní tyčí.
Skříň je vyrobena z kvalitního lamina. Hrany jsou zakončeny odolnou ABS hranou. Dveře skříně jsou vyrobeny z lamina a MDF + folie.
Skříň stojí na 0,5 cm plastových nožkách s ochranou proti poškrábání podlahy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šatní skříně s posuvnými dveřmi |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905496610281 |
| ? Materiál: | Laminovaná deska |
| Barva: | Černá |
| ? Druh dveří skříně: | Posuvné dveře |
| ? Zrcadlo skříně: | Bez zrcadla |
| Celková délka podél zdi: | 180 cm |
| Celková výška: | 220 cm |
| Celková hloubka: | 60 cm |
| Hmotnost: | 140 kg |
Akce
Doprava zdarma
15 803 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Chester - 250 cm
Na objednávku 1-2 týdny
12 524 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 823 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Dolores - 180 cm
Na objednávku 1-2 týdny
9 370 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
11 271 Kč
–19 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Esville - 120 cm
Na objednávku 1-2 týdny
9 035 Kč
Akce
Doprava zdarma
8 867 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Kolorado - 120 cm
Na objednávku 1-2 týdny
7 027 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
9 095 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Dorrigo - 150 cm
Na objednávku 1-2 týdny
7 208 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
11 993 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Toura - 120 cm
Na objednávku 2-3 týdny
9 505 Kč
- Bílá + Černý Lacobel
- Bílá + Šedý Lacobel
- Černá/Bílá + Černý Lacobel
- Černá/Bílá + Šedý Lacobel
- dub Sonoma + Choco Lacobel
+ další
Akce
Doprava zdarma
14 893 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Batia - 200 cm
Na objednávku 1-2 týdny
11 803 Kč
- Bílá + Černý Lacobel
- Bílá + Šedý Lacobel
- Černá/Bílá + Černý Lacobel
- Černá/Bílá + Šedý Lacobel
- dub Sonoma + Choco Lacobel
+ další
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
