Manželská postel z masivu smrk Palermo letiště
Kód: 26418/SEDSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Postele masiv smrk |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Rozměry: | 180x200 cm |
| ? Materiál: | Masiv Smrk |
| Barva: | Šedá |
| Úložný prostor: | Bez úložného prostoru, Možnost dokoupit úložný prostor |
| ? Nosnost postele: | Nosnost do 260 kg |
| ? Výška ložné plochy: | 53,5 cm, 56 cm, 58,5 cm, 61 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.






