Dvoulůžko Torino 180x200 - bílý lak
Kód: 28578Související produkty
Doprava zdarma
Pevný laťkový rošt Compact
Skladem
(3 ks)
od 1 864 Kč
- 80x200 cm
- 90x200 cm
- 100x200 cm
- 120x200 cm
- 140x200 cm
- 80x210 cm
- 90x210 cm
- 100x210 cm
- 120x210 cm
- 140x210 cm
- 80x220 cm
- 90x220 cm
- 100x220 cm
- 120x220 cm
- 140x220 cm
- 90x200 cm 2 ks
+ další
Doprava zdarma
Lamelový rošt Double T5
Skladem
(1 ks)
od 2 083 Kč
- 80x200 cm
- 90x200 cm
- 100x200 cm
- 120x200 cm
- 80x210 cm
- 90x210 cm
- 100x210 cm
- 120x210 cm
- 80x220 cm
- 90x220 cm
- 100x220 cm
- 120x220 cm
+ další
Doprava zdarma
Bukový laťový rošt Compact - nosnost 180 kg
Skladem
(4 ks)
od 2 644 Kč
- 80x200 cm
- 90x200 cm
- 100x200 cm
- 120x200 cm
- 140x200 cm
- 80x210 cm
- 90x210 cm
- 100x210 cm
- 120x210 cm
- 140x210 cm
- 80x220 cm
- 90x220 cm
- 100x220 cm
- 120x220 cm
- 140x220 cm
+ další
Detailní popis produktu
Dvoulůžko Torino - bílý lak
Postel je z materiálu masiv borovice.
Povrchová úprava - bílý lak.
Cena bez roštu a matrace.
Minimální doporučená výška matrace 15 cm
Nosnost postele do 120 kg na jedno lůžko (celkem 240 kg).
Rozměry
- Rozměry pro matraci - 180x200 cm
- Výška čela 80 cm
- Výška vrchní hrany bočnice - 34 cm
- Zapuštění matrace s použitím 2 cm vysokého roštu - 13 cm
- Výška lehací plochy s použitím 20 cm matrace - 41 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Postele masiv borovice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8591982280846 |
| ? Rozměry: | 180x200 cm |
| ? Materiál: | Masiv Borovice |
| Barva: | Bílá krycí barva |
| Úložný prostor: | Bez úložného prostoru |
| ? Nosnost postele: | Nosnost do 240 kg |
| ? Výška ložné plochy: | 41 cm |
Akce
Doprava zdarma
od 18 033 Kč –16 %
Prodloužená postel z masivu borovice Arhus
Na objednávku 3-4 týdny
od 14 991 Kč
Doprava zdarma
Prodloužená postel z masivu borovice Sandemo
Na objednávku 3-4 týdny
od 16 095 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 15 068 Kč –16 %
Prodloužená postel z masivu borovice Spektrum
Na objednávku 3-4 týdny
od 12 526 Kč
Doprava zdarma
Manželská postel Ludvík PN - masiv borovice
Na objednávku 3-4 týdny
od 10 745 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 17 673 Kč –16 %
Zvýšená postel z masivu borovice Vestre
Skladem
(1 ks)
od 14 691 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 31 746 Kč –16 %
Zvýšená postel z masivu borovice s úložným prostorem Vestre
Na objednávku 3-4 týdny
od 26 389 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 13 539 Kč –22 %
Manželská postel Ludvík - masiv borovice
Skladem
(1 ks)
od 10 535 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 19 627 Kč –16 %
Prodloužená postel z masivu borovice Vestre
Na objednávku 3-4 týdny
od 16 316 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
