Rozkládací pohovka Flipo - Kronos 03
Kód: FLIP03Související produkty
Akce
Doprava zdarma
11 434 Kč
–26 %
Malá rozkládací pohovka Flipo - Kronos 03
Na objednávku 2-3 týdny
8 427 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 434 Kč
–26 %
Malá rozkládací pohovka Flipo - Kronos 07
Na objednávku 2-3 týdny
8 427 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 434 Kč
–26 %
Malá rozkládací pohovka Flipo - Kronos 13
Na objednávku 2-3 týdny
8 427 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 434 Kč
–26 %
Malá rozkládací pohovka Flipo - Kronos 14
Na objednávku 2-3 týdny
8 427 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 434 Kč
–26 %
Malá rozkládací pohovka Flipo - Kronos 27
Na objednávku 2-3 týdny
8 427 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 434 Kč
–26 %
Malá rozkládací pohovka Flipo - Kronos 53
Na objednávku 2-3 týdny
8 427 Kč
Detailní popis produktu
Rozkládací pohovka s úložným prostorem - fialová
Rozložení sedačky na lůžko o rozměrech 196x130 cm poskytuje dostatek místa pro pohodlné spaní.
V úložném prostoru můžete pohodlně uložit lůžkoviny.
Sedačka je naplněna pěnou a vlnitou pružinou pro maximální komfort.
V balení naleznete také polštář pro zvýšení pohodlí.
Parametry
- Celková délka podél zdi - 140 cm
- Celková hloubka do prostoru - 97 cm
- Celková výška - 85 cm
- Hloubka sedáku - 60 cm
- Výška sedu - 37 cm
- Spací plocha - 196x130 cm


Potahová látka Kronos 03
Tkanina Kronos je silná, velmi kompaktní, tkaná látka s jemným třpytivým a stínovacím efektem, který je charakteristický pro velurové tkaniny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pohovky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Rozkládací: | Ano |
| ? Uložný prostor: | Ano |
| Barva čalounění: | Fialová |
| Provedení: | Pohovka |
| ? Celková délka podél zdi: | 140 cm |
| Celková hloubka do prostoru: | 97 cm |
| Celková výška: | 85 cm |
| Hloubka sedáku: | 60 cm |
| Výška sedu: | 37 cm |
| Spací plocha: | 196x130 cm |
| Celková nosnost: | do 220 kg |
Akce
Doprava zdarma
15 178 Kč
–20 %
Rozkládací pohovka Imer - Světle šedá 15
Na objednávku 2-3 týdny
11 995 Kč
Akce
Doprava zdarma
17 015 Kč
–20 %
Rozkládací pohovka Fabo - Tmavě šedá 92
Na objednávku 2-3 týdny
13 448 Kč
Akce
Doprava zdarma
18 648 Kč
–20 %
Pohovka/lenoška Lazy one - Krémová 01
Na objednávku 2-3 týdny
14 738 Kč
Akce
Doprava zdarma
13 112 Kč
–20 %
Rozkládací pohovka Luna - Tmavě šedá 22
Na objednávku 1-2 týdny
10 362 Kč
Akce
Doprava zdarma
17 015 Kč
–20 %
Rozkládací pohovka Fabo - Hnědá 18
Na objednávku 2-3 týdny
13 448 Kč
Akce
Doprava zdarma
21 200 Kč
–20 %
Rozkládací pohovka Lea - Černá 135
Na objednávku 2-3 týdny
16 755 Kč
Výprodej skladu
Doprava zdarma
Rozkládací pohovka s úložným prostorem Rosa
Skladem
(1 ks)
4 190 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


