Malá rozkládací pohovka Flipo - Kronos 27
Kód: FLI27Související produkty
Akce
Doprava zdarma
13 062 Kč
–26 %
Rozkládací pohovka Flipo - Kronos 27
Na objednávku 2-3 týdny
9 627 Kč
Akce
Doprava zdarma
9 805 Kč
–26 %
Rozkládací křeslo Flipo - Kronos 03
Na objednávku 2-3 týdny
7 227 Kč
Akce
Doprava zdarma
9 805 Kč
–26 %
Rozkládací křeslo Flipo - Kronos 14
Na objednávku 2-3 týdny
7 227 Kč
Akce
Doprava zdarma
13 062 Kč
–26 %
Rozkládací pohovka Flipo - Kronos 03
Na objednávku 2-3 týdny
9 627 Kč
Akce
Doprava zdarma
13 062 Kč
–26 %
Rozkládací pohovka Flipo - Kronos 13
Na objednávku 2-3 týdny
9 627 Kč
Detailní popis produktu
Malá pohovka s úložným prostorem - růžová
Součástí je úložný prostor pro uschování lůžkovin nebo jiných věcí.
Při rozložení se pohovka promění na komfortní lůžko o rozměrech 196x110 cm.
O výplň v sedáku se starají vlnité pružiny v kombinaci s kvalitní pěnou.
Polštář je zahrnut v ceně.
Parametry
- Celková délka podél zdi - 120 cm
- Celková hloubka do prostoru - 97 cm
- Celková výška - 85 cm
- Hloubka sedáku - 60 cm
- Výška sedu - 37 cm
- Spací plocha - 196x110 cm


Potahová látka Kronos 27
Tkanina Kronos je silná, velmi kompaktní, tkaná látka s jemným třpytivým a stínovacím efektem, který je charakteristický pro velurové tkaniny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pohovky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Rozkládací: | Ano |
| ? Uložný prostor: | Ano |
| Barva čalounění: | Růžová |
| Provedení: | Pohovka |
| ? Celková délka podél zdi: | 120 cm |
| Celková hloubka do prostoru: | 97 cm |
| Celková výška: | 85 cm |
| Hloubka sedáku: | 60 cm |
| Výška sedu: | 37 cm |
| Spací plocha: | 196x110 cm |
| Celková nosnost: | do 220 kg |
Akce
Doprava zdarma
11 434 Kč
–26 %
Malá rozkládací pohovka Flipo - Kronos 03
Na objednávku 2-3 týdny
8 427 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 434 Kč
–26 %
Malá rozkládací pohovka Flipo - Kronos 13
Na objednávku 2-3 týdny
8 427 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 434 Kč
–26 %
Malá rozkládací pohovka Flipo - Kronos 53
Na objednávku 2-3 týdny
8 427 Kč
Akce
Doprava zdarma
13 080 Kč
–22 %
Rozkládací pohovka Pola 3 - Kronos 07
Na objednávku 3-4 týdny
10 092 Kč
Akce
Doprava zdarma
12 452 Kč
–22 %
Rozkládací pohovka Hela 2 - Kronos 01
Na objednávku 2-3 týdny
9 649 Kč
Akce
Doprava zdarma
14 315 Kč
–22 %
Rozkládací pohovka Bianka - Lambi 08
Na objednávku 3-4 týdny
11 045 Kč
Akce
Doprava zdarma
17 757 Kč
–20 %
Pohovka/lenoška Lazy one - Krémová 01
Na objednávku 2-3 týdny
14 034 Kč
Akce
Doprava zdarma
13 429 Kč
–22 %
Rozkládací pohovka Hela 3 - Kronos 14
Na objednávku 2-3 týdny
10 406 Kč
Akce
Doprava zdarma
13 401 Kč
–22 %
Rozkládací pohovka Sarria - Kronos 01
Na objednávku 2-3 týdny
10 385 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 855 Kč
–22 %
Malá rozkládací pohovka Lili 2 - Tmavě šedá 95
Na objednávku 3-4 týdny
9 147 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


