Malá rozkládací pohovka Flipo - Kronos 14
Kód: FLI14Související produkty
Detailní popis produktu
Pohodlná sedačka s úložným prostorem - zelená
Když pohovku rozložíte, stane se z ní pohodlné lůžko o rozměrech 196x110 cm.
Pohovka nabízí úložný prostor, který je vhodný pro uskladnění lůžkovin.
Pro pohodlí je sedák vyplněn kvalitní pěnou a vlnitými pružinami.
Součástí balení je také polštář, který je již zahrnut v ceně.
Parametry
- Celková délka podél zdi - 120 cm
- Celková hloubka do prostoru - 97 cm
- Celková výška - 85 cm
- Hloubka sedáku - 60 cm
- Výška sedu - 37 cm
- Spací plocha - 196x110 cm


Potahová látka Kronos 14
Tkanina Kronos je silná, velmi kompaktní, tkaná látka s jemným třpytivým a stínovacím efektem, který je charakteristický pro velurové tkaniny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pohovky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Rozkládací: | Ano |
| ? Uložný prostor: | Ano |
| Barva čalounění: | Zelená |
| Provedení: | Pohovka |
| ? Celková délka podél zdi: | 120 cm |
| Celková hloubka do prostoru: | 97 cm |
| Celková výška: | 85 cm |
| Hloubka sedáku: | 60 cm |
| Výška sedu: | 37 cm |
| Spací plocha: | 196x110 cm |
| Celková nosnost: | do 220 kg |
Akce
Doprava zdarma
11 434 Kč
–26 %
Malá rozkládací pohovka Flipo - Kronos 03
Na objednávku 2-3 týdny
8 427 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 434 Kč
–26 %
Malá rozkládací pohovka Flipo - Kronos 07
Na objednávku 2-3 týdny
8 427 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 434 Kč
–26 %
Malá rozkládací pohovka Flipo - Kronos 13
Na objednávku 2-3 týdny
8 427 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 434 Kč
–26 %
Malá rozkládací pohovka Flipo - Kronos 27
Na objednávku 2-3 týdny
8 427 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 434 Kč
–26 %
Malá rozkládací pohovka Flipo - Kronos 53
Na objednávku 2-3 týdny
8 427 Kč
Akce
Doprava zdarma
15 178 Kč
–20 %
Rozkládací pohovka Imer - Béžová 2
Na objednávku 2-3 týdny
11 995 Kč
Akce
Doprava zdarma
21 835 Kč
–20 %
Trojsedačka Balia - Perfect harmony 01
Na objednávku 2-3 týdny
17 256 Kč
Akce
Doprava zdarma
21 835 Kč
–20 %
Trojsedačka Balia - Perfect harmony 90
Na objednávku 2-3 týdny
17 256 Kč
Akce
Doprava zdarma
18 662 Kč
–20 %
Pohovka/lenoška Lazy one - Modrá 77
Na objednávku 2-3 týdny
14 749 Kč
Akce
Doprava zdarma
23 038 Kč
–20 %
Rozkládací pohovka Ella - Zelená 20
Na objednávku 2-3 týdny
18 207 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


