Malá rozkládací pohovka Flipo - Kronos 07
Kód: FLI07Související produkty
Akce
Doprava zdarma
9 805 Kč
–26 %
Rozkládací křeslo Flipo - Kronos 07
Na objednávku 2-3 týdny
7 227 Kč
Akce
Doprava zdarma
13 062 Kč
–26 %
Rozkládací pohovka Flipo - Kronos 07
Na objednávku 2-3 týdny
9 627 Kč
Akce
Doprava zdarma
9 805 Kč
–26 %
Rozkládací křeslo Flipo - Kronos 03
Na objednávku 2-3 týdny
7 227 Kč
Akce
Doprava zdarma
9 805 Kč
–26 %
Rozkládací křeslo Flipo - Kronos 13
Na objednávku 2-3 týdny
7 227 Kč
Akce
Doprava zdarma
9 805 Kč
–26 %
Rozkládací křeslo Flipo - Kronos 14
Na objednávku 2-3 týdny
7 227 Kč
Akce
Doprava zdarma
9 805 Kč
–26 %
Rozkládací křeslo Flipo - Kronos 27
Na objednávku 2-3 týdny
7 227 Kč
Akce
Doprava zdarma
9 805 Kč
–26 %
Rozkládací křeslo Flipo - Kronos 53
Na objednávku 2-3 týdny
7 227 Kč
Akce
Doprava zdarma
13 062 Kč
–26 %
Rozkládací pohovka Flipo - Kronos 03
Na objednávku 2-3 týdny
9 627 Kč
Akce
Doprava zdarma
13 062 Kč
–26 %
Rozkládací pohovka Flipo - Kronos 13
Na objednávku 2-3 týdny
9 627 Kč
Akce
Doprava zdarma
13 062 Kč
–26 %
Rozkládací pohovka Flipo - Kronos 14
Na objednávku 2-3 týdny
9 627 Kč
Akce
Doprava zdarma
13 062 Kč
–26 %
Rozkládací pohovka Flipo - Kronos 27
Na objednávku 2-3 týdny
9 627 Kč
Akce
Doprava zdarma
13 062 Kč
–26 %
Rozkládací pohovka Flipo - Kronos 53
Na objednávku 2-3 týdny
9 627 Kč
Detailní popis produktu
Malá rozkládací pohovka s úložným prostorem - černá
Tato pohovka má praktický úložný prostor pro skladování předmětů.
Díky rozložení máte k dispozici spací plochu s rozměry 196x110 cm pro občasné přespání.
Pro pohodlný odpočinek je sedačka vyplněna kvalitní pěnou a vlnitou pružinou.
Polštář je součástí balení.
Parametry
- Celková délka podél zdi - 120 cm
- Celková hloubka do prostoru - 97 cm
- Celková výška - 85 cm
- Hloubka sedáku - 60 cm
- Výška sedu - 37 cm
- Spací plocha - 196x110 cm


Potahová látka Kronos 07
Tkanina Kronos je silná, velmi kompaktní, tkaná látka s jemným třpytivým a stínovacím efektem, který je charakteristický pro velurové tkaniny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pohovky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Rozkládací: | Ano |
| ? Uložný prostor: | Ano |
| Barva čalounění: | Černá |
| Provedení: | Pohovka |
| ? Celková délka podél zdi: | 120 cm |
| Celková hloubka do prostoru: | 97 cm |
| Celková výška: | 85 cm |
| Hloubka sedáku: | 60 cm |
| Výška sedu: | 37 cm |
| Spací plocha: | 196x110 cm |
| Celková nosnost: | do 220 kg |
Akce
Doprava zdarma
9 833 Kč
–26 %
Trojsedačka Vesna - Velutto 20
Na objednávku 2-3 týdny
7 247 Kč
Akce
Doprava zdarma
9 833 Kč
–26 %
Trojsedačka Viola - Velutto 19
Na objednávku 2-3 týdny
7 247 Kč
Akce
Doprava zdarma
17 774 Kč
–26 %
Rozkládací pohovka Omar - Trinity 08
Na objednávku 2-3 týdny
13 100 Kč
Akce
Doprava zdarma
12 451 Kč
–22 %
Malá rozkládací pohovka Ness - Poso 02
Na objednávku 2-3 týdny
9 649 Kč
Akce
Doprava zdarma
12 451 Kč
–22 %
Malá rozkládací pohovka Ness - Curio 99
Na objednávku 2-3 týdny
9 649 Kč
Akce
Doprava zdarma
12 845 Kč
–22 %
Rozkládací pohovka Naomi - Kronos 09
Na objednávku 3-4 týdny
9 910 Kč
Akce
Doprava zdarma
13 062 Kč
–26 %
Rozkládací pohovka Sindy - Kronos 06
Na objednávku 2-3 týdny
9 627 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


