Malá rozkládací pohovka Sindy - Kronos 09
Kód: SIN09Související produkty
Detailní popis produktu
Pohovka s úložným prostorem - modrá
Pohovka se dá roztáhnout na lůžko o velikosti 196x110 cm, což je vhodné pro občasné přespání.
Úložný prostor je ideální pro uskladnění lůžkovin nebo jiných potřebných věcí.
Prošívaný sedák a opěradlo dodávají pohovce elegantní vzhled.
Výplň sedáku je tvořena kombinací vlnité pružiny a pěny pro vyšší pohodlí.
V balení najdete také polštář, který přispívá k vyššímu komfortu.
Parametry
- Celková délka podél zdi - 120 cm
- Celková hloubka do prostoru - 97 cm
- Celková výška - 85 cm
- Hloubka sedáku - 60 cm
- Výška sedu - 37 cm
- Spací plocha - 196x110 cm


Potahová látka Kronos 09
Tkanina Kronos je silná, velmi kompaktní, tkaná látka s jemným třpytivým a stínovacím efektem, který je charakteristický pro velurové tkaniny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pohovky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Rozkládací: | Ano |
| ? Uložný prostor: | Ano |
| Barva čalounění: | Modrá |
| Provedení: | Pohovka |
| ? Celková délka podél zdi: | 120 cm |
| Celková hloubka do prostoru: | 97 cm |
| Celková výška: | 85 cm |
| Hloubka sedáku: | 60 cm |
| Výška sedu: | 37 cm |
| Spací plocha: | 196x110 cm |
| Celková nosnost: | do 220 kg |
Akce
Doprava zdarma
18 366 Kč
–20 %
Malá pohovka Ella - Béžová 06
Na objednávku 2-3 týdny
14 515 Kč
Akce
Doprava zdarma
15 178 Kč
–20 %
Rozkládací pohovka Imer - Oranžová 9
Na objednávku 2-3 týdny
11 995 Kč
Akce
Doprava zdarma
15 178 Kč
–20 %
Rozkládací pohovka Imer - Zelená 12
Na objednávku 2-3 týdny
11 995 Kč
Akce
Doprava zdarma
23 038 Kč
–20 %
Rozkládací pohovka Ella - Zelená 20
Na objednávku 2-3 týdny
18 207 Kč
Akce
Doprava zdarma
20 040 Kč
–20 %
Trojsedačka Luga - Červená
Na objednávku 1-2 týdny
15 838 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


