Malá rozkládací pohovka Sindy - Kronos 07
Kód: SIN07Související produkty
Detailní popis produktu
Pohovka s úložným prostorem - černá
Pohodlí zajišťuje kombinace vlnité pružiny a pěny.
Pohovka se dá rozložit na lůžko o velikosti 196x110 cm, vhodné pro příležitostné přespávání.
K dispozici je úložný prostor, kam můžete uložit lůžkoviny nebo jiné potřeby.
Elegantní vzhled pohovce dodává prošívaný sedák a opěradlo.
Balení obsahuje i pohodlný polštář pro větší komfort.
Parametry
- Celková délka podél zdi - 120 cm
- Celková hloubka do prostoru - 97 cm
- Celková výška - 85 cm
- Hloubka sedáku - 60 cm
- Výška sedu - 37 cm
- Spací plocha - 196x110 cm


Potahová látka Kronos 07
Tkanina Kronos je silná, velmi kompaktní, tkaná látka s jemným třpytivým a stínovacím efektem, který je charakteristický pro velurové tkaniny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pohovky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Rozkládací: | Ano |
| ? Uložný prostor: | Ano |
| Barva čalounění: | Černá |
| Provedení: | Pohovka |
| ? Celková délka podél zdi: | 120 cm |
| Celková hloubka do prostoru: | 97 cm |
| Celková výška: | 85 cm |
| Hloubka sedáku: | 60 cm |
| Výška sedu: | 37 cm |
| Spací plocha: | 196x110 cm |
| Celková nosnost: | do 220 kg |
Akce
Doprava zdarma
17 163 Kč
–20 %
Malá pohovka Lea - Béžová 02
Na objednávku 2-3 týdny
13 564 Kč
Akce
Doprava zdarma
13 112 Kč
–20 %
Rozkládací pohovka Luna - Modrá 12
Na objednávku 1-2 týdny
10 362 Kč
Akce
Doprava zdarma
18 648 Kč
–20 %
Pohovka/lenoška Lazy one - Zelená 37
Na objednávku 2-3 týdny
14 738 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


