Malá rozkládací pohovka Sindy - Kronos 01
Kód: SIN01Související produkty
Akce
Doprava zdarma
9 805 Kč
–26 %
Rozkládací křeslo Sindy - Kronos 06
Na objednávku 2-3 týdny
7 227 Kč
Akce
Doprava zdarma
9 805 Kč
–26 %
Rozkládací křeslo Sindy - Kronos 09
Na objednávku 2-3 týdny
7 227 Kč
Akce
Doprava zdarma
13 062 Kč
–26 %
Rozkládací pohovka Sindy - Kronos 03
Na objednávku 2-3 týdny
9 627 Kč
Akce
Doprava zdarma
13 062 Kč
–26 %
Rozkládací pohovka Sindy - Kronos 06
Na objednávku 2-3 týdny
9 627 Kč
Detailní popis produktu
Pohovka s úložným prostorem - žlutá
Úložný prostor vám bude k dispozici pro uschování lůžkovin nebo jiných potřebných věcí.
Součástí je také možnost rozkladu na lůžko pro občasné přespání o velikosti 196x110 cm.
K pohodlí vám přispěje výplň vlnitou pružinou v kombinaci s pěnou.
Elegantní doplnění pohovce přidává prošívaný sedák i opěradlo.
V balení je také polštář, který zvyšuje komfort užívání.
Parametry
- Celková délka podél zdi - 120 cm
- Celková hloubka do prostoru - 97 cm
- Celková výška - 85 cm
- Hloubka sedáku - 60 cm
- Výška sedu - 37 cm
- Spací plocha - 196x110 cm


Potahová látka Kronos 01
Tkanina Kronos je silná, velmi kompaktní, tkaná látka s jemným třpytivým a stínovacím efektem, který je charakteristický pro velurové tkaniny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pohovky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Rozkládací: | Ano |
| ? Uložný prostor: | Ano |
| Barva čalounění: | Žlutá |
| Provedení: | Pohovka |
| ? Celková délka podél zdi: | 120 cm |
| Celková hloubka do prostoru: | 97 cm |
| Celková výška: | 85 cm |
| Hloubka sedáku: | 60 cm |
| Výška sedu: | 37 cm |
| Spací plocha: | 196x110 cm |
| Celková nosnost: | do 220 kg |
Akce
Doprava zdarma
11 434 Kč
–26 %
Malá rozkládací pohovka Sindy - Kronos 09
Na objednávku 2-3 týdny
8 427 Kč
Akce
Doprava zdarma
19 754 Kč
–19 %
Rozkládací pohovka Elioss - bílá
Na objednávku 2-3 týdny
15 835 Kč
Akce
Doprava zdarma
17 757 Kč
–20 %
Pohovka/lenoška Lazy one - Tmavě zelená 39
Na objednávku 2-3 týdny
14 034 Kč
Akce
Doprava zdarma
14 658 Kč
–22 %
Rozkládací pohovka Hela 4 - Kronos 14
Na objednávku 2-3 týdny
11 358 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


