Patrová postel Harry + matrace + rošty zdarma
Kód: 49473Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patrové postele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Rozměry: | 90x200 cm, 140x200 cm |
| ? Materiál: | Masiv Borovice |
| Barva: | Borovice přírodní |
| Úložný prostor: | Bez úložného prostoru, Možnost dokoupit úložný prostor |
| Počet osob: | Pro 3 osoby |
| Celková výška: | 159 cm |
| Celková šířka: | 154,9 cm |
| Celková délka: | 208,5 cm |
| Profil nohy: | 5,6x5,6 cm |
| Prostor mezi horní a spodní bočnicí: | 81 cm |
| Nosnost horního lůžka: | do 100 kg |
| Nosnost spodního lůžka: | do 150 kg |
| Váha postele: | 55 kg |
Návod na sestavení patrové postele Harry
Patrová postel Harry
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Přidat komentář
Výpis diskuzí
L
Lenka
Dobry den, prosim su oznacene dosky pri zostavovani? Video som nepozrela cele a nepostrehla som nejak..
Pridavate ktomu i nejaky zrozumitelny planik? Da,sa niekde pozriet? Dakujem
MS
Matyáš Stach
Dobrý den, jednotlivé desky u postele Harry nejsou označené, k montáži je však přiložený přehledný návod a máme k dispozici i montážní video na našem YouTube kanálu, o kterém píšete, dle tohoto videa se Vám postel jistě povede smontovat, případně nám při montáži můžete zavolat, rádi Vám s čímkoliv poradíme. Níže Vám ještě zasílám odkaz na ono montážní video k prohlédnutí. https://www.youtube.com/watch?v=hjAKhvbIOXc Tým Relax-postele
M
Patrová postel Harry
Michal
Jaký je prosím rozměr mezi patry postele. Tzn. od horní hrany spodní matrace po dolní hranu horního roštu. Zajímá mě prostor k sezení na spodním lůžku. Počítám limitní sílu matrace 20 cm viz. Vaše doporučení. Děkuji
MS
Patrová postel Harry
Matyáš Stach
Dobrý den, měřil jsem tento rozměr u nás na prodejně, kde postel Harry máme vystavenou, při použití 20cm vysoké matrace bude výška od horní strany spodní matrace po spodní stranu horního roštu 70 cm, dítě si tak je schopné na spodní lůžko pohodlně sednout. Dospělý člověk by byl přímo pod spodním lůžkem pokrčený, ale také si je možné na něj sednout, případě tím, že je lůžko rozšířené, tak je možné si sednout mimo dosah horního lůžka. Tým Relax-postele
SK
Dotaz na tloušťka bočnice kvůli zabrané
Sabina Křiváková
Dobrý den prosím Vas chceme koupit patrovou postel Harry z masivu, v barvě borovice, potrebujemekpupit zabránu a nikde nemáte uvedeno jakaje tloušťka bočnice této postele nebolela bočnice k ní sedí. Děkuji za odpověď
MK
Dotaz na tloušťka bočnice kvůli zabrané
Matyáš Konrát
Dobrý den, u postele Harry je tloušťka bočnice 2,1cm, máme přímo i k této postele v doporučených produktech zábranu Harry, níže Vám na ni ještě zasílám odkaz, to je zábrana určená přímo k této posteli. https://www.relax-postele.cz/zabrany-na-postele/zabrana-120-na-postel-harry-borovice/ Tým Relax-postele
EČ
Postel harry
Eva Čandová
Dobrý den, na ilustrační foto jsou jake matrace? Asi nemají výšku jen 19 cm ..? Děkuji, Eva Čandová
MK
Postel harry
Matyáš Konrát
Dobrý den, matrace na fotografii jsou pouze ilustrační, nemají zadanou konkrétní výšku. Do této postele doporučujeme na spodní lůžko maximální možnou výšku matrace 20cm a na horní lůžko 15cm, aby mohla horní zábrana plnit svou správnou funkci. Tým Relax-postele
Relax-postele.cz - společnost s více než 20letou tradicí. Jsme specialisté na prodej postelí z masivu do ložnic i dětských pokojů. V sortimentu naleznete více než 6000 položek nábytku do celého interiéru. Nakupujte online nebo v kamenné prodejně v Hronově.





