Komoda 4 zásuvky Torino bílá - masiv borovice
Kód: 9132BSouvisející produkty
Akce
Doprava zdarma
11 763 Kč
–24 %
Bílá postel s úložným prostorem Mega - masiv borovice
Na objednávku 4-6 týdnů
8 867 Kč
Doprava zdarma
Bílá patrová postel Mike + matrace + rošty zdarma
Skladem
(>5 ks)
15 076 Kč
Detailní popis produktu
Komoda 4 zásuvky Torino bílá
Komoda je z materiálu masiv borovice s povrchovou úpravou bílý lak.
Obsahuje čtyři zásuvky s kovovými pojezdy.
Rozměry
Šířka - 79 cm
Hloubka - 45 cm
Výška - 110 cm
Hmotnost - 27 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komody z masivu borovice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8591982491327 |
| ? Materiál: | Masiv Borovice |
| Barva: | Bílá krycí barva |
| Celková délka podél zdi: | 79 cm |
| Celková výška: | 110 cm |
| Celková hloubka: | 45 cm |
Akce
Doprava zdarma
22 677 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Sparta 5S
Na objednávku 3-4 týdny
18 851 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 18 792 Kč –22 %
Komoda Merlin 4S - masiv borovice
Na objednávku 3-4 týdny
od 14 622 Kč
Akce
Doprava zdarma
18 308 Kč
–16 %
Komoda z masivu borovice Vestre 3S
Na objednávku 3-4 týdny
15 220 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 18 348 Kč –25 %
Komoda 65 - masiv borovice
Na objednávku 2-3 týdny
od 13 618 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
