Čalouněná postel Audrey - Monolith 84
Kód: 27384/140Související produkty
15 210 Kč
12 570 Kč
bez DPH
15 919 Kč
13 156 Kč
bez DPH
16 817 Kč
13 898 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Čalouněná postel Audrey - Monolith 84
Čalouněná manželská postel včetně dřevěných lamelových roštů.
Vnitřek postele je z bílé LTD desky.
Po telefonické domluvě možnost dokoupit úložný prostor s výklopným lamelovým roštem v kovovém rámu.
Rozměry
- Výška zadního čela - 93 cm
- Celková šířka - 160, 180, 200, 220 cm
- Celková délka postele včetně zadního čela - 223 cm
- Rozměry ložné plochy pro matrace - 140, 160, 180, 200 x 200 cm
- Nosnost na každé lůžko - 130 kg
- Zapuštění matrace s použitým roštem - 10 cm
- Výška ložné plochy s použitím 20 cm vysoké matrace - 44 cm
Potahová látka MONOLITH 84
Tkanina Monolith je pevná a trvanlivá a zároveň měkká a velmi příjemná na dotek. Látka je potažena speciální ochrannou vrstvou, která tvoří hydrofobní povlak, který chrání před rychlým prosakováním kapalin. To zabraňuje okamžité absorpci vody tkaninou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čalouněné postele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Rozměry: | 140x200 cm, 160x200 cm, 180x200 cm, 200x200 cm |
| Úložný prostor: | Bez úložného prostoru, Možnost dokoupit úložný prostor |
| Barva čalounění: | Šedá |
| ? Nosnost postele: | Nosnost do 260 kg |
| ? Matrace: | Matrace nejsou součástí |
| ? Výška ložné plochy: | 44 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
