Rozkládací postel Relax - bílá masiv
Kód: 48305Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Postele z masivu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Rozměry: | 90x200/180x200 cm |
| ? Materiál: | Masiv Borovice |
| Barva: | Bílá krycí barva |
| Úložný prostor: | S úložným prostorem |
| ? Nosnost postele: | Nosnost do 220 kg |
| Počet osob: | Pro 2 osoby |
| ? Výška ložné plochy: | 55 cm |
| Celková výška: | 80 cm |
| Celková venkovní šířka: | před rozložením 98,5 cm / po rozložení 186,3 cm |
| Celková venkovní délka: | 207,6 cm |
| Rozměr šuplíku: | 83x67x22 cm |
| Výška po horní hranu bočnice: | 41 cm |
| Zapuštění matrace s použitím 2 cm vysokého roštu: | 7 cm |
Bílá rozkládací postel relax s úložným prostorem - masiv
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Výpis diskuzí
IS
Jine rozmery
Iva Seďová
Dobry den, nabízíte takovou postel pro matrace 80x200 cm? Tedy po rozložení lůžko 160x200? Nemáme bohužel možnost rozložit do prostoru na více než 165 cm. Dekuji za tip.
MS
Jine rozmery
Matyáš Stach
Dobrý den, postel Relax se nabízí pouze ve složeném rozměru 90x200, jiné rozměry výrobce nevyrábí, postel však není nutné roztáhnout kompletně celou. Je možné ji roztáhnout na rozměr 160x200, přičemž budete potřebovat 1x matraci 90x200 a 1x matraci 70x200. Níže Vám zasílám odkaz na úložný box, kam můžete menší matraci při složeném stavu dát a také odkaz na matraci Logan 3, která půjde vyrobit v rozměru 70x200 a její cenu pro Vás případně zjistíme u výrobce. https://www.relax-postele.cz/matrace/matrace-logan-3-90x200/
https://www.relax-postele.cz/ulozne-prostory/bily-ulozny-box-na-matraci-k-posteli-relax-masiv-borovice/ Tým Relax-postele
IS
Ivana Sušilová
Dobrý den, mám dotaz. Pokud k posteli zakoupim 2x14cm matrace, a budu je skladovat na sebe, jaká bude výška postele? Děkuji
MK
Matyáš Konrát
Dobrý den, pokud budete mít dvě 14cm matrace na sobě, bude výška ložné plochy u rozkládací postele Relax 67cm. Relax -postele
ŠD
Postel
Šárka Duhaňova
Zdravím,víte jak je vysoká matrace na tom obrázku.? Jde mi o to když dám 10 cm jestli nebude cítit ten okraj když si na ni sednu.... děkuji za odpověď
NL
Postel
Nikol Línková
Dobrý den,
zapuštění u postele Relax je cca 7 cm, takže pokud zvolíte do této postele matraci s výškou 10 cm, tak Vám budou 3 cm přesahovat přes okraj :)
Pokud byste chtěla zvolit raději vyšší matrace, tak můžete mrknout na naše stránky, kde nabízíme matrace s výškou více než 10 cm.
Odkaz zde: https://www.relax-postele.cz/matrace/?pv384=3189&pv528=4140,4113,4095,4089 ( matraci do výšky 16 cm)
děkuji, hezký den
Relax-postele.cz - společnost s více než 20letou tradicí. Jsme specialisté na prodej postelí z masivu do ložnic i dětských pokojů. V sortimentu naleznete více než 6000 položek nábytku do celého interiéru. Nakupujte online nebo v kamenné prodejně v Hronově.


