Rozkládací pohovka Sindy - Kronos 53
Kód: SIND53Související produkty
Detailní popis produktu
Šedá pohovka s úložným prostorem
Pohovka je vyplněna vlnitými pružinami a pěnou, což zajišťuje komfort a dlouhou životnost.
Po rozložení na lůžko poskytuje spací plochu o rozměrech 196x130 cm.
Úložný prostor je praktickým doplňkem pohovky, do kterého uschováte dostatek věcí.
Součástí ceny je polštář pro větší komfort.
Disponuje prošívaným opěradlem i sedákem.
Parametry
- Celková délka podél zdi - 140 cm
- Celková hloubka do prostoru - 97 cm
- Celková výška - 85 cm
- Hloubka sedáku - 60 cm
- Výška sedu - 37 cm
- Spací plocha - 196x130 cm


Potahová látka Kronos 53
Tkanina Kronos je silná, velmi kompaktní, tkaná látka s jemným třpytivým a stínovacím efektem, který je charakteristický pro velurové tkaniny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pohovky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Rozkládací: | Ano |
| ? Uložný prostor: | Ano |
| Barva čalounění: | Šedá |
| Provedení: | Pohovka |
| ? Celková délka podél zdi: | 140 cm |
| Celková hloubka do prostoru: | 97 cm |
| Celková výška: | 85 cm |
| Hloubka sedáku: | 60 cm |
| Výška sedu: | 37 cm |
| Spací plocha: | 196x130 cm |
| Celková nosnost: | do 220 kg |
Akce
Doprava zdarma
17 015 Kč
–20 %
Rozkládací pohovka Fabo - Bílá 01
Na objednávku 2-3 týdny
13 448 Kč
Akce
Doprava zdarma
15 178 Kč
–20 %
Rozkládací pohovka Imer - Černá 19
Na objednávku 3-4 týdny
11 995 Kč
Akce
Doprava zdarma
17 015 Kč
–20 %
Rozkládací pohovka Fabo - Béžová 06
Na objednávku 2-3 týdny
13 448 Kč
Akce
Doprava zdarma
20 849 Kč
–20 %
Trojsedačka Balia - Neve 80
Na objednávku 2-3 týdny
16 477 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


