Rozkládací pohovka Sindy - Kronos 35
Kód: SIND35Související produkty
Akce
Doprava zdarma
9 805 Kč
–26 %
Rozkládací křeslo Sindy - Kronos 06
Na objednávku 2-3 týdny
7 227 Kč
Akce
Doprava zdarma
9 805 Kč
–26 %
Rozkládací křeslo Sindy - Kronos 09
Na objednávku 2-3 týdny
7 227 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 434 Kč
–26 %
Malá rozkládací pohovka Sindy - Kronos 01
Na objednávku 2-3 týdny
8 427 Kč
Detailní popis produktu
Elegantní pohovka s úložným prostorem - béžová
Výhodou je možnost rozkladu na lůžko o rozměru 196x130 cm.
Praktickou částí je úložný prostor, do kterého můžete uschovat spoustu věcí.
Pohovka je vyplněna vlnitými pružinami v kombinaci s pěnou.
Cena zahrnuje polštář pro zvýšení komfortu.
Parametry
- Celková délka podél zdi - 140 cm
- Celková hloubka do prostoru - 97 cm
- Celková výška - 85 cm
- Hloubka sedáku - 60 cm
- Výška sedu - 37 cm
- Spací plocha - 196x130 cm


Potahová látka Kronos 35
Tkanina Kronos je silná, velmi kompaktní, tkaná látka s jemným třpytivým a stínovacím efektem, který je charakteristický pro velurové tkaniny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pohovky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Rozkládací: | Ano |
| ? Uložný prostor: | Ano |
| Barva čalounění: | Béžová |
| Provedení: | Pohovka |
| ? Celková délka podél zdi: | 140 cm |
| Celková hloubka do prostoru: | 97 cm |
| Celková výška: | 85 cm |
| Hloubka sedáku: | 60 cm |
| Výška sedu: | 37 cm |
| Spací plocha: | 196x130 cm |
| Celková nosnost: | do 220 kg |
Akce
Doprava zdarma
13 062 Kč
–26 %
Rozkládací pohovka Sindy - Kronos 03
Na objednávku 2-3 týdny
9 627 Kč
Akce
Doprava zdarma
13 062 Kč
–26 %
Rozkládací pohovka Sindy - Kronos 06
Na objednávku 2-3 týdny
9 627 Kč
Akce
Doprava zdarma
14 448 Kč
–20 %
Rozkládací pohovka Imer - Béžová 2
Na objednávku 2-3 týdny
11 419 Kč
Akce
Doprava zdarma
12 432 Kč
–22 %
Rozkládací pohovka Smart 3 - Poso 60
Na objednávku 3-4 týdny
9 592 Kč
Akce
Doprava zdarma
12 982 Kč
–22 %
Rozkládací pohovka Fady 3 - Kronos 46
Na objednávku 2-3 týdny
10 060 Kč
Akce
Doprava zdarma
13 401 Kč
–22 %
Rozkládací pohovka Laxe - Alfa 03
Na objednávku 2-3 týdny
10 385 Kč
Akce
Doprava zdarma
12 982 Kč
–22 %
Rozkládací pohovka Falko long - Kronos 53
Na objednávku 2-3 týdny
10 060 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


