Malá rozkládací pohovka Mark - Kronos 09
Kód: 9133B621Související produkty
Akce
Doprava zdarma
14 119 Kč
–26 %
Rozkládací pohovka Mark - Kronos 09
Na objednávku 2-3 týdny
10 406 Kč
Akce
Doprava zdarma
14 119 Kč
–26 %
Rozkládací pohovka Mark - Kronos 53
Na objednávku 2-3 týdny
10 406 Kč
Akce
Doprava zdarma
14 119 Kč
–26 %
Rozkládací pohovka Mark - Kronos 06
Na objednávku 2-3 týdny
10 406 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 652 Kč
–26 %
Rozkládací křeslo Mark - Kronos 09
Na objednávku 2-3 týdny
8 588 Kč
Detailní popis produktu
Modrá rozkládací pohovka
Díky úložnému prostoru pod sedákem snadno schováte lůžkoviny.
Pohodlně se rozloží na lůžko o rozměrech 196x110 cm, ideální pro občasné přespání.
Součástí ceny je i malý polštář, který zvyšuje komfort.
Pohovka je vybavena kvalitní pěnou a vlnitou pružinou, což zajišťuje pohodlné sezení i spaní.
Parametry
- Celková délka podél zdi - 135 cm
- Celková hloubka do prostoru - 97 cm
- Celková výška - 85 cm
- Hloubka sedáku - 60 cm
- Výška sedu - 37 cm
- Spací plocha - 196x110 cm


Potahová látka Kronos 09
Tkanina Kronos je silná, velmi kompaktní, tkaná látka, s jemným třpytivým a stínovacím efektem, který je charakteristický pro velurové tkaniny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pohovky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Rozkládací: | Ano |
| ? Uložný prostor: | Ano |
| Barva čalounění: | Modrá |
| Provedení: | Pohovka |
| ? Celková délka podél zdi: | 135 cm |
| Celková hloubka do prostoru: | 97 cm |
| Celková výška: | 85 cm |
| Hloubka sedáku: | 60 cm |
| Výška sedu: | 37 cm |
| Spací plocha: | 196x110 cm |
| Celková nosnost: | do 220 kg |
Akce
Doprava zdarma
13 093 Kč
–26 %
Malá rozkládací pohovka Mark - Kronos 14
Na objednávku 2-3 týdny
9 649 Kč
Akce
Doprava zdarma
13 093 Kč
–26 %
Malá rozkládací pohovka Mark - Kronos 06
Na objednávku 2-3 týdny
9 649 Kč
Akce
Doprava zdarma
12 873 Kč
–22 %
Rozkládací pohovka Cleo - Poso 100/Paros 02
Na objednávku 3-4 týdny
9 932 Kč
Akce
Doprava zdarma
13 080 Kč
–22 %
Rozkládací pohovka Pola 3 - Kronos 07
Na objednávku 3-4 týdny
10 092 Kč
Akce
Doprava zdarma
14 658 Kč
–22 %
Rozkládací pohovka Hela 4 - Kronos 14
Na objednávku 2-3 týdny
11 358 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 760 Kč
–22 %
Malá rozkládací pohovka Gold 2 - Kronos 01
Na objednávku 3-4 týdny
9 074 Kč
Akce
Doprava zdarma
13 401 Kč
–22 %
Rozkládací pohovka Sarria - Alfa 02
Na objednávku 2-3 týdny
10 385 Kč
Akce
Doprava zdarma
14 138 Kč
–22 %
Rozkládací pohovka Naomi - Monolith 84
Na objednávku 3-4 týdny
10 908 Kč
Akce
Doprava zdarma
13 080 Kč
–22 %
Rozkládací pohovka Lili 3 - Světle šedá 55
Na objednávku 3-4 týdny
10 092 Kč
Akce
Doprava zdarma
14 315 Kč
–22 %
Rozkládací pohovka Talia - Kronos 07
Na objednávku 3-4 týdny
11 045 Kč
Akce
Doprava zdarma
13 429 Kč
–22 %
Rozkládací pohovka Hela 3 - Kronos 06
Na objednávku 2-3 týdny
10 406 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
