Rozkládací pohovka Mark - Kronos 06
Kód: 53320Související produkty
Akce
Doprava zdarma
13 093 Kč
–26 %
Malá rozkládací pohovka Mark - Kronos 06
Na objednávku 2-3 týdny
9 649 Kč
Akce
Doprava zdarma
13 093 Kč
–26 %
Malá rozkládací pohovka Mark - Kronos 14
Na objednávku 2-3 týdny
9 649 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 652 Kč
–26 %
Rozkládací křeslo Mark - Kronos 09
Na objednávku 2-3 týdny
8 588 Kč
Detailní popis produktu
Moderní pohovka s úložným prostorem - hnědá
Disponuje úložným prostorem a spací plochou o rozměrech 196x130 cm, což zajišťuje pohodlí pro každodenní odpočinek.
Polštář je již zahrnut v ceně, což je praktický bonus.
Pohovka je vyplněna kvalitní pěnou a vlnitými pružinami, které poskytují optimální komfort a podporu.
Tato rozkládací pohovka nabízí skvělou kombinaci stylu a praktičnosti.
Parametry
- Celková délka podél zdi - 155 cm
- Celková hloubka do prostoru - 97 cm
- Celková výška - 85 cm
- Hloubka sedáku - 60 cm
- Výška sedu - 37 cm
- Spací plocha - 196x130 cm


Potahová látka Kronos 06
Tkanina Kronos je silná, velmi kompaktní, tkaná látka, s jemným třpytivým a stínovacím efektem, který je charakteristický pro velurové tkaniny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pohovky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Rozkládací: | Ano |
| ? Uložný prostor: | Ano |
| Barva čalounění: | Hnědá |
| Provedení: | Pohovka |
| ? Celková délka podél zdi: | 155 cm |
| Celková hloubka do prostoru: | 97 cm |
| Celková výška: | 85 cm |
| Hloubka sedáku: | 60 cm |
| Výška sedu: | 37 cm |
| Spací plocha: | 196x130 cm |
| Celková nosnost: | do 220 kg |
Akce
Doprava zdarma
14 119 Kč
–26 %
Rozkládací pohovka Mark - Kronos 09
Na objednávku 2-3 týdny
10 406 Kč
Akce
Doprava zdarma
14 119 Kč
–26 %
Rozkládací pohovka Mark - Kronos 53
Na objednávku 2-3 týdny
10 406 Kč
Akce
Doprava zdarma
12 432 Kč
–22 %
Rozkládací pohovka Smart 3 - Poso 55
Na objednávku 3-4 týdny
9 592 Kč
Akce
Doprava zdarma
13 429 Kč
–22 %
Rozkládací pohovka Hela 3 - Kronos 14
Na objednávku 2-3 týdny
10 406 Kč
Akce
Doprava zdarma
12 452 Kč
–22 %
Rozkládací pohovka Hela 2 - Kronos 29
Na objednávku 2-3 týdny
9 649 Kč
Akce
Doprava zdarma
12 982 Kč
–22 %
Rozkládací pohovka Fady 3 - Kronos 01
Na objednávku 2-3 týdny
10 060 Kč
Akce
Doprava zdarma
12 873 Kč
–22 %
Rozkládací pohovka Cleo - Poso 60/Paros 06
Na objednávku 3-4 týdny
9 932 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 897 Kč
–22 %
Malá rozkládací pohovka Pola 2 - Jasmine 72
Na objednávku 3-4 týdny
9 179 Kč
Akce
Doprava zdarma
12 941 Kč
–22 %
Rozkládací pohovka Mia - Poso 14/Kronos 19
Na objednávku 3-4 týdny
9 985 Kč
Akce
Doprava zdarma
12 432 Kč
–22 %
Rozkládací pohovka Smart 3 - Kronos 01
Na objednávku 3-4 týdny
9 592 Kč
Akce
Doprava zdarma
13 080 Kč
–22 %
Rozkládací pohovka Lili 3 - Tmavě šedá 95
Na objednávku 3-4 týdny
10 092 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
