Noční stolek Malen - Artisan
Kód: MALENSouvisející produkty
Akce
Doprava zdarma
20 633 Kč
–20 %
Šatní skříň se zrcadlem Malen 205 cm - Artisan
Na objednávku 1-2 týdny
16 352 Kč
Detailní popis produktu
Elegantní noční stolek Malen - dub Artisan
Moderní provedení v dekoru dub Artisan bude hlavní dominantou ve vaši ložnici.
Stolek nabízí dvě zásuvky, ve kterých najdete dostatek prostotu pro uložení drobností.
Noční stolek je vyroben z kvalitního lamina. Hrany stolku jsou zakončeny odolnou ABS hranou.
Černé detaily dělají celkový vzhled stolku moderní.
Parametry
- Celková šířka - 50 cm
- Celková výška - 55 cm
- Celková hloubka - 45 cm
- Hmotnost - 17 kg
- Lamino - 16 mm
- Balení - 1 karton (61x51x10 cm)
Montáž
Noční stolek dodáváme rozložený pro vlastní montáž. Součástí balení je kování i přehledný návod.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Luxusní moderní noční stolky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905036446561 |
| ? Materiál: | Laminovaná deska |
| Barva: | Hnědá, Hnědo-černá |
| Celková délka podél zdi: | 50 cm |
| Celková výška: | 55 cm |
| Celková hloubka: | 45 cm |
| Hmotnost: | 17 kg |
Akce
Doprava zdarma
6 009 Kč
–16 %
Černý moderní noční stolek Mirka
Na objednávku 3-4 týdny
4 996 Kč
Akce
Doprava zdarma
6 009 Kč
–16 %
Bílý moderní noční stolek Mirka
Na objednávku 3-4 týdny
4 996 Kč
Akce
Doprava zdarma
7 364 Kč
–16 %
Bílý moderní noční stolek Eva
Na objednávku 3-4 týdny
6 122 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
