Komoda Malen 92 cm - Artisan
Kód: MALEKSouvisející produkty
Akce
Doprava zdarma
20 633 Kč
–20 %
Šatní skříň se zrcadlem Malen 205 cm - Artisan
Na objednávku 1-2 týdny
16 352 Kč
Detailní popis produktu
Moderní komoda Malen 92 cm - dub Artisan
K dispozici máte spoustu úložného prostoru v podobě čtyř prostorných zásuvek.
Komoda je vyrobena z kvalitního lamina v dekoru dub Artisan. Hrany komody jsou zakončeny odolnou ABS hranou.
Černé úchyty a nožičky dodávají komodě elegantní vzhled, který vynikne v ložnici i obývacím pokoji.
Parametry
- Celková délka podél zdi - 92 cm
- Celková výška - 90 cm
- Celková hloubka - 42 cm
- Hmotnost - 38 kg
- Lamino - 16 mm
- Balení - 1 karton (97x46x17 cm)
Montáž
Komodu dodáváme rozloženou pro vlastní montáž. Součástí balení je kování i přehledný návod.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Luxusní moderní komody |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905036446530 |
| ? Materiál: | Laminovaná deska |
| Barva: | Hnědá, Hnědo-černá |
| Celková délka podél zdi: | 92 cm |
| Celková výška: | 90 cm |
| Celková hloubka: | 42 cm |
| Hmotnost: | 38 kg |
Akce
Doprava zdarma
11 998 Kč
–16 %
Modrá komoda Merlin 2D
Na objednávku 3-4 týdny
9 974 Kč
Akce
Doprava zdarma
6 253 Kč
–20 %
Komoda Janez 2D - dub Artisan
Na objednávku 1-2 týdny
4 955 Kč
Akce
Doprava zdarma
5 230 Kč
–20 %
Komoda Tili 1D3S3P - béžová
Na objednávku 1-2 týdny
4 145 Kč
Akce
Doprava zdarma
13 881 Kč
–16 %
Bílá vysoká komoda Eva
Na objednávku 3-4 týdny
11 539 Kč
Akce
Doprava zdarma
19 488 Kč
–16 %
Elegantní komoda Polka - tmavě modrá
Na objednávku 3-4 týdny
16 199 Kč
Akce
Doprava zdarma
7 173 Kč
–26 %
Komoda Logan 4D - dub Artisan - 12 cm nožky
Na objednávku 2-3 týdny
5 298 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
