Noční stolek Logan - Bílá/Sonoma
Kód: LOGABSSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Noční stolek Logan - Bílá/dub Sonoma
Předností jsou nožičky o výšce 15 cm, které jsou vyrobeny z bukového dřeva.
Noční stolek je vyroben z kvalitního lamina. Hrany stolku jsou zakončeny odolnou ABS hranou.
Jako úložný prostor jistě využijete pro uschování drobností jednu zásuvku, nad kterou je menší police.
Parametry
- Celková šířka - 40 cm
- Celková výška - 53 cm
- Celková hloubka - 37 cm
- Hmotnost - 14 kg
- Lamino - 18 mm
- Balení - 1 karton (48x41x20 cm)

Montáž
Noční stolek dodáváme rozložený pro vlastní montáž. Součástí balení je kování i přehledný návod.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Luxusní moderní noční stolky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905036428406 |
| ? Materiál: | Laminovaná deska |
| Barva: | Bílá, Hnědo-bílá |
| Celková délka podél zdi: | 40 cm |
| Celková výška: | 53 cm |
| Celková hloubka: | 37 cm |
| Hmotnost: | 14 kg |
Akce
Doprava zdarma
7 404 Kč
–16 %
Černý noční stolek Merlin
Na objednávku 3-4 týdny
6 154 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
