Noční stolek Logan - Bílá
Kód: LOGBSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Noční stolek Logan - Bílá
Výhodou jsou nožičky z bukového dřeva o výšce 15 cm.
Noční stolek je vyroben z kvalitního lamina. Hrany stolku jsou zakončeny odolnou ABS hranou.
K dispozicí máte úložný prostor v podobě jedné zásuvky pro uschování drobností.
Montáž
Noční stolek dodáváme rozložený pro vlastní montáž. Součástí balení je kování i přehledný návod.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Luxusní moderní noční stolky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905036428444 |
| ? Materiál: | Laminovaná deska |
| Barva: | Bílá, Hnědo-bílá |
| Celková délka podél zdi: | 40 cm |
| Celková výška: | 53 cm |
| Celková hloubka: | 37 cm |
| Hmotnost: | 14 kg |
Akce
Doprava zdarma
7 364 Kč
–16 %
Bílý moderní noční stolek Eva
Na objednávku 3-4 týdny
6 122 Kč
Akce
Doprava zdarma
7 404 Kč
–16 %
Černý noční stolek Merlin
Na objednávku 3-4 týdny
6 154 Kč
Akce
Doprava zdarma
7 364 Kč
–16 %
Černý moderní noční stolek Eva
Na objednávku 3-4 týdny
6 122 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
