Vysoká buková komoda I - Doryda
Kód: DKRISouvisející produkty
Doprava zdarma
Levitující postel Ulf 140x200 cm - masiv buk 4 cm
Na objednávku 6-8 týdnů
33 040 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
od 21 608 Kč –16 %
Prodloužená buková postel z masivu Sandemo
Na objednávku 3-4 týdny
od 17 962 Kč
Akce
Doprava zdarma
od 34 419 Kč –16 %
Zvýšená postel s úložným prostorem z masivu buk Sandemo
Na objednávku 3-4 týdny
od 28 612 Kč
Detailní popis produktu
Buková komoda - Doryda
Komoda vyniká frézovanými dvířky, za kterými se skrývají dvě užitečné police.
Stylová komoda z masivního bukového dřeva je robustní a velmi odolná.
Její povrch je ošetřen tabákovým olejem, což jí dodává moderní a přírodní vzhled.
Perfektně se hodí do obývacího pokoje, ložnice nebo jakékoli jiné místnosti.
Parametry
- Celková délka podél zdi - 81 cm
- Celková výška - 135 cm
- Celková hloubka - 40 cm
- Výška nohou - 12 cm
- Hmotnost - 51,7 kg

Montáž
Komodu dodáváme v sestaveném stavu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komody z masivu buk |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905817950973 |
| ? Materiál: | Masiv Buk |
| Barva: | Hnědá |
| Celková délka podél zdi: | 81 cm |
| Celková výška: | 135 cm |
| Celková hloubka: | 40 cm |
Akce
Doprava zdarma
29 262 Kč
–16 %
Komoda z masivu buk Sparta 6S
Na objednávku 3-4 týdny
24 325 Kč
Akce
Doprava zdarma
19 084 Kč
–16 %
Komoda z masivu buk Agava
Na objednávku 3-4 týdny
15 864 Kč
Akce
Doprava zdarma
14 666 Kč
–12 %
Buková komoda Timo V - bílá
Na objednávku 4-6 týdnů
12 830 Kč
Akce
Doprava zdarma
23 002 Kč
–16 %
Komoda z masivu buk Sandemo 3S
Na objednávku 3-4 týdny
19 122 Kč
Akce
Doprava zdarma
14 905 Kč
–12 %
Buková komoda Timo II - bílá
Na objednávku 4-6 týdnů
13 038 Kč
Akce
Doprava zdarma
16 332 Kč
–12 %
Buková komoda Timo I - bílá
Na objednávku 4-6 týdnů
14 287 Kč
Akce
Doprava zdarma
30 395 Kč
–16 %
Buková komoda z masivu Arhus 5S
Na objednávku 3-4 týdny
25 267 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
