Buková vitrína II - Doryda
Kód: DVITI2Související produkty
Detailní popis produktu
Moderní vitrína - masiv buk
Tato vitrína se pyšní frézovanými čely dvířek a praktickými otevřenými policemi. Navíc je doplněna o tři zásuvky.
Za dvířky se skrývá další police, která nabízí úložný prostor pro knihy a jiné věci.
Elegantní vitrína z masivního bukového dřeva je známá svou pevností a trvanlivostí. Povrch je ošetřen tabákovým olejem, což jí dodává moderní a přírodní vzhled.
Je ideální pro umístění do obývacího pokoje nebo jídelny.
Parametry
- Celková délka podél zdi - 103 cm
- Celková výška - 208,8 cm
- Celková hloubka - 40 cm
- Výška nohou - 12 cm
- Hmotnost - 90 kg

Montáž
Televizní stolek dodáváme v sestaveném stavu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříně z masivu buk |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905817950966 |
| ? Materiál: | Masiv Buk |
| Barva: | Hnědá |
| Celková délka podél zdi: | 103 cm |
| Celková výška: | 208,8 cm |
| Celková hloubka: | 40 cm |
Akce
Doprava zdarma
35 946 Kč
–12 %
Buková šatní skříň Timo III - bílá
Na objednávku 4-6 týdnů
31 445 Kč
Akce
Doprava zdarma
65 546 Kč
–16 %
Skříň Bergman 4D5S buk
Na objednávku 3-4 týdny
54 487 Kč
Akce
Doprava zdarma
29 730 Kč
–12 %
Buková šatní skříň Timo II - bílá
Na objednávku 4-6 týdnů
26 007 Kč
Akce
Doprava zdarma
31 769 Kč
–16 %
Vitrína z masivu buk Sandemo 2S80
Na objednávku 3-4 týdny
26 409 Kč
Akce
Doprava zdarma
39 455 Kč
–16 %
Skříň Bergman 2D4S - masiv buk
Na objednávku 3-4 týdny
32 798 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
