TV stolek 160 cm Evi - dub Artisan
Kód: TV160Související produkty
Akce
Doprava zdarma
6 026 Kč
–20 %
Šatní skříň 80 cm Evi - dub Artisan
Na objednávku 1-2 týdny
4 776 Kč
Detailní popis produktu
Moderní televizní stolek 160 cm - dub Artisan
Stolek disponuje dvěma dvířky s plastovými úchyty, které umožňují snadné otevírání a poskytují dostatek úložného prostoru.
Uprostřed jsou praktické police pro umístění elektroniky, knih nebo dekorací.
Vyrobený je z laminovaných desek v dekoru dub Artisan.
Hrany lamina jsou chráněny ABS hranou, která zajišťuje vysokou odolnost.
Parametry
- Šířka - 160 cm
- Výška - 48,5 cm
- Hloubka - 40 cm
- Hmotnost - 28 kg
- Lamino - 16 mm
- Balení - 1 karton (165x41x9 cm)

Montáž
Televizní stolek dodáváme rozložený pro vlastní montáž. Součástí balení je kování i přehledný návod.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Televizní stolky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905036452326 |
| ? Materiál: | Laminovaná deska |
| Barva: | Hnědá, Dub Artisan |
| Celková délka podél zdi: | 160 cm |
| Celková výška: | 48,5 cm |
| Celková hloubka: | 40 cm |
| Hmotnost: | 28 kg |
Akce
Doprava zdarma
11 655 Kč
–26 %
TV stolek Agnes Černá/Artisan - Černé nohy
Na objednávku 2-3 týdny
8 608 Kč
Akce
Doprava zdarma
15 408 Kč
–16 %
Elegantní televizní stolek Polka - tmavě modrá
Na objednávku 3-4 týdny
12 808 Kč
Akce
Doprava zdarma
5 644 Kč
–19 %
Moderní televizní stolek Lanzzi - černý/dub
Do 1 týdne
4 525 Kč
Akce
Doprava zdarma
27 735 Kč
–23 %
TV stolek Orlando II - dub tmavý
Na objednávku 1-2 týdny
21 218 Kč
Akce
Doprava zdarma
10 369 Kč
–16 %
TV stolek Jorgen - zelená
Na objednávku 3-4 týdny
8 619 Kč
Akce
Doprava zdarma
9 265 Kč
–20 %
Závěsný TV stolek Miro - Bílá/dub Catania
Na objednávku 1-2 týdny
7 342 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 655 Kč
–26 %
TV stolek Agnes Černá - Černé nohy
Na objednávku 2-3 týdny
8 608 Kč
Akce
Doprava zdarma
14 221 Kč
–16 %
Zelený televizní stolek Merlin
Na objednávku 3-4 týdny
11 822 Kč
Akce
Doprava zdarma
5 644 Kč
–19 %
Moderní televizní stolek Lanzzi - černý
Do 1 týdne
4 525 Kč
Akce
Doprava zdarma
7 796 Kč
–26 %
TV stolek Logan 200 - Černá - 14 cm nožky
Na objednávku 2-3 týdny
5 759 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
