TV stolek 120 cm Evi - dub Artisan
Kód: TVESouvisející produkty
Akce
Doprava zdarma
6 026 Kč
–20 %
Šatní skříň 80 cm Evi - dub Artisan
Na objednávku 1-2 týdny
4 776 Kč
Detailní popis produktu
Moderní Televizní stolek - dub Artisan
Vyrobený z kvalitních laminovaných desek, nabízí moderní design v dekoru dub Artisan.
Lamino je ošetřeno ABS hranou, která je odolná proti poškození.
Stolek má dvě dvířka s plastovým úchytem pro snadné otvírání a poskytuje dostatečný úložný prostor za nimi.
Uprostřed se nacházejí praktické police, které jsou ideální pro umístění elektroniky nebo dekorací.
Parametry
- Šířka - 120 cm
- Výška - 48,5 cm
- Hloubka - 40 cm
- Hmotnost - 25 kg
- Lamino - 16 mm
- Balení - 1 karton (125x41x9 cm)

Montáž
Televizní stolek dodáváme rozložený pro vlastní montáž. Součástí balení je kování i přehledný návod.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Televizní stolky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905036452319 |
| ? Materiál: | Laminovaná deska |
| Barva: | Hnědá, Dub Artisan |
| Celková délka podél zdi: | 120 cm |
| Celková výška: | 48,5 cm |
| Celková hloubka: | 40 cm |
| Hmotnost: | 25 kg |
Akce
Doprava zdarma
od 18 652 Kč –22 %
TV stolek Merlin 2D1S - masiv borovice
Na objednávku 3-4 týdny
od 14 513 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 655 Kč
–26 %
TV stolek Agnes Černá/Artisan - Černé nohy
Na objednávku 2-3 týdny
8 608 Kč
Akce
Doprava zdarma
5 581 Kč
–26 %
Závěsný TV stolek Logan 200 cm - dub Artisan/Černá
Na objednávku 2-3 týdny
4 122 Kč
Akce
Doprava zdarma
34 951 Kč
–23 %
Televizní stolek Atlanta IV - pálený dub
Na objednávku 1-2 týdny
26 738 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 405 Kč
–16 %
Bílý moderní televizní stolek Harmoni
Na objednávku 3-4 týdny
9 481 Kč
Akce
Doprava zdarma
20 981 Kč
–14 %
Dubový TV stolek Fende II
Na objednávku 1-2 týdny
17 838 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 655 Kč
–26 %
TV stolek Agnes Černá - Černé nohy
Na objednávku 2-3 týdny
8 608 Kč
Akce
Doprava zdarma
5 581 Kč
–26 %
TV stolek Logan 200 cm - dub Artisan
Na objednávku 2-3 týdny
4 122 Kč
Akce
Doprava zdarma
36 324 Kč
–23 %
Dubový TV stolek Denver II
Na objednávku 1-2 týdny
27 788 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
