Šatní skříň s posuvnými dveřmi Esville - 120 cm
Kód: ESV120Související produkty
Detailní popis produktu
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Esville - 120 cm
Šatní skříň Esville je velmi moderním řešením pro uskladnění oblečení a doplňků.
Vnitřní prostor skříně je rozdělen šesti poličkami a jednou šatní tyčí.
Skříň je vyrobena z kvalitního lamina. Hrany jsou zakončeny odolnou ABS hranou.
Skříň stojí na 0,5 cm plastových nožkách s ochranou proti poškrábání podlahy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šatní skříně s posuvnými dveřmi |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905496610182 |
| ? Materiál: | Laminovaná deska |
| Barva: | Hnědo-černá |
| ? Druh dveří skříně: | Posuvné dveře |
| ? Zrcadlo skříně: | Bez zrcadla |
| Celková délka podél zdi: | 120 cm |
| Celková výška: | 220 cm |
| Celková hloubka: | 60 cm |
| Hmotnost: | 107 kg |
Akce
Doprava zdarma
12 845 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Greta - 200 cm
Na objednávku 1-2 týdny
10 181 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
8 128 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Riva - 100 cm
Na objednávku 1-2 týdny
6 442 Kč
- Bílá
- Bílá/Černá
- Bílá/dub Sonoma
- Černá
- Černá/Bílá
- Choco
- dub Sonoma
- dub Sonoma/Bílá
- Černá/Dub
- Bílá/Dub
+ další
Akce
Doprava zdarma
9 833 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Marvin - 150 cm
Na objednávku 1-2 týdny
7 793 Kč
Akce
Doprava zdarma
9 662 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Jordi - 150 cm
Na objednávku 1-2 týdny
7 658 Kč
Akce
Doprava zdarma
14 380 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Delia - 180 cm
Na objednávku 1-2 týdny
11 397 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
12 505 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Balance - 200 cm
Na objednávku 1-2 týdny
9 910 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 311 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Hannah - 180 cm
Na objednávku 1-2 týdny
8 964 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
8 300 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Collin - 120 cm
Na objednávku 1-2 týdny
6 577 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
14 443 Kč
–19 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Marrphy - 120 cm
Na objednávku 1-2 týdny
11 578 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
