Černá šatní skříň se zrcadlem a posuvnými dveřmi Prescco - 180 cm
Kód: PRESZ180Související produkty
Doprava zdarma
Černá šatní skříň s posuvnými dveřmi Prescco - 180 cm
Na objednávku 1-2 týdny
21 398 Kč
Detailní popis produktu
Černá šatní skříň se zrcadlem a posuvnými dveřmi Prescco - 180 cm
Černá šatní skříň Prescco se zrcadlem představuje optimální volbu pro organizaci ve vaší ložnici. Díky posuvným dveřím ušetříte místo v místnosti.
Vnitřní prostor skříně je rozdělen šesti poličkami a jednou šatní tyčí.
Skříň je vyrobena z kvalitního lamina. Hrany jsou zakončeny odolnou ABS hranou. Dveře skříně jsou vyrobeny z lamina a MDF + folie.
Skříň stojí na 0,5 cm plastových nožkách s ochranou proti poškrábání podlahy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šatní skříně s posuvnými dveřmi |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905496610274 |
| ? Materiál: | Laminovaná deska |
| Barva: | Černá |
| ? Druh dveří skříně: | Posuvné dveře |
| ? Zrcadlo skříně: | Se zrcadlem |
| Celková délka podél zdi: | 180 cm |
| Celková výška: | 220 cm |
| Celková hloubka: | 60 cm |
| Hmotnost: | 150 kg |
Doprava zdarma
Černá šatní skříň s posuvnými dveřmi Prescco - 180 cm
Na objednávku 1-2 týdny
21 398 Kč
Akce
Doprava zdarma
9 948 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Delia - 100 cm
Na objednávku 1-2 týdny
7 884 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
8 128 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Riva - 100 cm
Na objednávku 1-2 týdny
6 442 Kč
- Bílá
- Bílá/Černá
- Bílá/dub Sonoma
- Černá
- Černá/Bílá
- Choco
- dub Sonoma
- dub Sonoma/Bílá
- Černá/Dub
- Bílá/Dub
+ další
Akce
Doprava zdarma
8 468 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Iness - 100 cm
Na objednávku 1-2 týdny
6 712 Kč
- Bílá
- Bílá/Černá
- Bílá/dub Sonoma
- Černá
- Černá/Bílá
- Choco
- dub Sonoma
- dub Sonoma/Bílá
- Černá/Dub
- Bílá/Dub
+ další
Doprava zdarma
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Lizi - 120 cm
Na objednávku 1-2 týdny
7 594 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
13 585 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Sonic - 200 cm
Na objednávku 1-2 týdny
10 766 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
9 662 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Jordi - 150 cm
Na objednávku 1-2 týdny
7 658 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 710 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Terecia - 200 cm
Na objednávku 1-2 týdny
9 280 Kč
Doprava zdarma
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Santiago - 200 cm
Na objednávku 1-2 týdny
9 971 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
od 11 823 Kč –20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Esti - 150 cm
Skladem
(1 ks)
od 9 370 Kč
+ další
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
