Bílá šatní skříň se zrcadlem a posuvnými dveřmi Biancco - 120 cm
Kód: BIAZ120Detailní popis produktu
Bílá šatní skříň se zrcadlem a posuvnými dveřmi Biancco - 120 cm
Šatní skříň Biancco s posuvnými dveřmi a se zrcadlem je vhodná do menších místností, kde vám pomůže efektivně uspořádat oblečení a doplňky.
Vnitřní prostor skříně je rozdělen šesti poličkami a jednou šatní tyčí. Praktické zrcadlo opticky zvětší místnost.
Skříň je vyrobena z kvalitního lamina. Hrany skříně jsou zakončeny odolnou ABS hranou. Dveře skříně jsou vyrobeny z MDF + folie.
Skříň stojí na 0,5 cm plastových nožkách s ochranou proti poškrábání podlahy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šatní skříně s posuvnými dveřmi |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905496610137 |
| ? Materiál: | Laminovaná deska |
| Barva: | Bílá |
| ? Druh dveří skříně: | Posuvné dveře |
| ? Zrcadlo skříně: | Se zrcadlem |
| Celková délka podél zdi: | 120 cm |
| Celková výška: | 220 cm |
| Celková hloubka: | 60 cm |
| Hmotnost: | 120 kg |
Akce
Doprava zdarma
8 923 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Limbo - 120 cm
Na objednávku 1-2 týdny
7 072 Kč
Doprava zdarma
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Verto - 100 cm
Na objednávku 1-2 týdny
7 129 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
10 687 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Batia - 120 cm
Na objednávku 1-2 týdny
8 469 Kč
- Bílá + Černý Lacobel
- Bílá + Šedý Lacobel
- Černá/Bílá + Černý Lacobel
- Černá/Bílá + Šedý Lacobel
- dub Sonoma + Choco Lacobel
+ další
Akce
Doprava zdarma
8 755 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Nordic - 100 cm
Na objednávku 1-2 týdny
6 938 Kč
- Bílá
- Bílá/Černá
- Bílá/dub Sonoma
- Černá
- Černá/Bílá
- Choco
- dub Sonoma
- dub Sonoma/Bílá
- Černá/Dub
- Bílá/Dub
+ další
Akce
Doprava zdarma
10 630 Kč
–20 %
Šatní skříň se zrcadlem a posuvnými dveřmi Cardi - 150 cm
Na objednávku 1-2 týdny
8 424 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
10 401 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Morell - 160 cm
Na objednávku 8-10 týdnů
8 243 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
10 913 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Balton - 120 cm
Na objednávku 1-2 týdny
8 649 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
10 060 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Clever - 150 cm
Na objednávku 1-2 týdny
7 973 Kč
+ další
Doprava zdarma
Šatní skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem Hailey - 160 cm
Na objednávku 1-2 týdny
9 785 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
21 089 Kč
–21 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi 250 cm - Rumba
Na objednávku 3-4 týdny
16 536 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 141 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Balance - 180 cm
Na objednávku 1-2 týdny
8 830 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
