Bílá šatní skříň s posuvnými dveřmi Biancco - 180 cm
Kód: BIA180Detailní popis produktu
Bílá šatní skříň s posuvnými dveřmi Biancco - 180 cm
Čistá bílá barva a moderní design přinesou do vašeho interiéru klid a pořádek. Skříň Biancco 180 cm poskytne spoustu úložného místa pro vaše oblečení a doplňky, díky posuvným dveřím je máte kdykoliv po ruce.
Vnitřní prostor skříně je rozdělen šesti poličkami a jednou šatní tyčí.
Skříň je vyrobena z kvalitního lamina. Hrany jsou zakončeny odolnou ABS hranou. Dveře skříně jsou vyrobeny z MDF + folie.
Skříň stojí na 0,5 cm plastových nožkách s ochranou proti poškrábání podlahy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šatní skříně s posuvnými dveřmi |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905496610168 |
| ? Materiál: | Laminovaná deska |
| Barva: | Bílá |
| ? Druh dveří skříně: | Posuvné dveře |
| ? Zrcadlo skříně: | Bez zrcadla |
| Celková délka podél zdi: | 180 cm |
| Celková výška: | 220 cm |
| Celková hloubka: | 60 cm |
| Hmotnost: | 140 kg |
Akce
Doprava zdarma
12 165 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Santiago - 200 cm
Na objednávku 1-2 týdny
9 640 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
13 074 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Gilton - 150 cm
Na objednávku 1-2 týdny
10 362 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
13 472 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Antos - 250 cm
Na objednávku 1-2 týdny
10 677 Kč
Akce
Doprava zdarma
13 642 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem Hailey - 180 cm
Na objednávku 1-2 týdny
10 811 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
od 16 655 Kč –20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Erwin - 235 cm
Na objednávku 1-2 týdny
od 13 200 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
15 803 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Haidar - 180 cm
Na objednávku 1-2 týdny
12 524 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
12 620 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Olivier - 200 cm
Skladem
(1 ks)
10 001 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 425 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Olivier - 180 cm
Na objednávku 1-2 týdny
9 055 Kč
Akce
Doprava zdarma
8 697 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Verto - 100 cm
Na objednávku 1-2 týdny
6 893 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
17 742 Kč
–21 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi 250 cm - Linn
Na objednávku 3-4 týdny
13 912 Kč
Doprava zdarma
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Greta - 200 cm
Na objednávku 1-2 týdny
10 529 Kč
+ další
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
