Předsíňová stěna se zrcadlem Artin 15 - dub Artisan
Kód: 52876/KRSouvisející produkty
16 725 Kč
13 822 Kč
bez DPH
16 725 Kč
13 822 Kč
bez DPH
16 725 Kč
13 822 Kč
bez DPH
16 725 Kč
13 822 Kč
bez DPH
16 725 Kč
13 822 Kč
bez DPH
16 725 Kč
13 822 Kč
bez DPH
16 725 Kč
13 822 Kč
bez DPH
16 725 Kč
13 822 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Předsíňové stěny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Materiál: | Laminovaná deska |
| Barva: | Hnědá, Dub Artisan |
| Celková délka podél zdi: | 158 cm |
| Celková výška: | 196 cm |
| Celková hloubka: | 45,6 cm |
| Celková hmotnost: | 166,6 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář







