Předsíňová stěna Artin 2 - dub Artisan
Kód: 52822/KRSouvisející produkty
13 757 Kč
11 369 Kč
bez DPH
13 757 Kč
11 369 Kč
bez DPH
13 757 Kč
11 369 Kč
bez DPH
13 757 Kč
11 369 Kč
bez DPH
13 757 Kč
11 369 Kč
bez DPH
13 757 Kč
11 369 Kč
bez DPH
13 757 Kč
11 369 Kč
bez DPH
13 757 Kč
11 369 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Předsíňové stěny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Materiál: | Laminovaná deska |
| Barva: | Hnědá, Dub Artisan |
| Celková délka podél zdi: | 158 cm |
| Celková výška: | 196 cm |
| Celková hloubka: | 45,6 cm |
| Pravá - levá strana: | Při montáži |
| Celková hmotnost: | 90,8 kg |
| Nosnost botníku: | do 150 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.







