Botník s věšákem Artin 21 - dub Artisan
Kód: 52900/KRSouvisející produkty
4 471 Kč
3 695 Kč
bez DPH
4 471 Kč
3 695 Kč
bez DPH
4 471 Kč
3 695 Kč
bez DPH
4 471 Kč
3 695 Kč
bez DPH
4 471 Kč
3 695 Kč
bez DPH
4 471 Kč
3 695 Kč
bez DPH
4 471 Kč
3 695 Kč
bez DPH
4 471 Kč
3 695 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Předsíňové stěny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Materiál: | Laminovaná deska |
| Barva: | Hnědá, Dub Artisan |
| Celková délka podél zdi: | 84 cm |
| Celková výška: | 52 cm |
| Celková hloubka: | 45,6 cm |
| Celková hmotnost: | 32,1 kg |
| Nosnost botníku: | do 150 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář



