Předsíňová stěna Emi 3 - grafit
Kód: 46665/KR
12 577 Kč
10 394 Kč
bez DPH
12 577 Kč
10 394 Kč
bez DPH
12 577 Kč
10 394 Kč
bez DPH
12 577 Kč
10 394 Kč
bez DPH
Barva panelů: Tmavě šedá - Trinity 15
Na objednávku 1-2 týdny
| 46665/TMA
Můžeme doručit do:
2.6.2026
12 577 Kč
10 394 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Předsíně |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Materiál: | Laminovaná deska |
| Barva: | Grafit-šedá |
| Celková délka podél zdi: | 200 cm |
| Celková výška: | 170 cm |
| Celková hloubka: | 40 cm |
| Pravá - levá strana: | Při montáži |
| Celková hmotnost: | 78 kg |
| Nosnost botníku: | 2x do 120 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
