Předsíňová stěna Emi 19 - dub/černá
Kód: 46488/ERN
Barva panelů: Krémová - Trinity 01
Na objednávku 1-2 týdny
| 46488/KR
Můžeme doručit do:
5.6.2026
19 945 Kč
14 717 Kč
12 163 Kč
bez DPH
Barva panelů: Béžová - Trinity 04
Na objednávku 1-2 týdny
| 46488/B
Můžeme doručit do:
5.6.2026
19 945 Kč
14 717 Kč
12 163 Kč
bez DPH
Barva panelů: Hnědá - Trinity 07
Na objednávku 1-2 týdny
| 46488/HN
Můžeme doručit do:
5.6.2026
19 945 Kč
14 717 Kč
12 163 Kč
bez DPH
Barva panelů: Červená - Trinity 09
Na objednávku 1-2 týdny
| 46488/ERV
Můžeme doručit do:
5.6.2026
19 945 Kč
14 717 Kč
12 163 Kč
bez DPH
Barva panelů: Fialová - Trinity 11
Na objednávku 1-2 týdny
| 46488/FIA
Můžeme doručit do:
5.6.2026
19 945 Kč
14 717 Kč
12 163 Kč
bez DPH
Barva panelů: Zelená - Trinity 12
Na objednávku 1-2 týdny
| 46488/ZEL
Můžeme doručit do:
5.6.2026
19 945 Kč
14 717 Kč
12 163 Kč
bez DPH
19 945 Kč
14 717 Kč
12 163 Kč
bez DPH
19 945 Kč
14 717 Kč
12 163 Kč
bez DPH
Barva panelů: Tmavě šedá - Trinity 15
Na objednávku 1-2 týdny
| 46488/TMA
Můžeme doručit do:
5.6.2026
19 945 Kč
14 717 Kč
12 163 Kč
bez DPH
Barva panelů: Černá - Trinity 16
Na objednávku 1-2 týdny
| 46488/ERN
Můžeme doručit do:
5.6.2026
19 945 Kč
14 717 Kč
12 163 Kč
bez DPH
Barva panelů: Žlutá - Trinity 18
Na objednávku 1-2 týdny
| 46488/LUT
Můžeme doručit do:
5.6.2026
19 945 Kč
14 717 Kč
12 163 Kč
bez DPH
Barva panelů: Pastelová růžová - Trinity 19
Na objednávku 1-2 týdny
| 46488/PAS
Můžeme doručit do:
5.6.2026
19 945 Kč
14 717 Kč
12 163 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Předsíně |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Materiál: | Laminovaná deska |
| Barva: | Hnědo-černá, Dub Artisan/černá |
| Celková délka podél zdi: | 190 cm |
| Celková výška: | 225 cm |
| Celková hloubka: | 40 cm |
| Pravá - levá strana: | Při montáži |
| Celková hmotnost: | 125 cm |
| Nosnost botníku: | do 120 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
