Postel Boxspring Cande - Monolith 77
Kód: 26874/140Související produkty
28 389 Kč
23 462 Kč
bez DPH
30 515 Kč
25 219 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Postele Boxspring |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Rozměry: | 140x200 cm, 160x200 cm, 180x200 cm |
| Úložný prostor: | S úložným prostorem |
| Barva čalounění: | Modrá |
| ? Nosnost postele: | Nosnost do 260 kg |
| Výška: | Zvýšená výška ložné plochy |
| ? Matrace: | Matrace jsou součástí |
| ? Výška ložné plochy: | 60 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
