Boxspring Golden - světle hnědá
Kód: 26427/181Související produkty
22 008 Kč
18 188 Kč
bez DPH
19 142 Kč
15 820 Kč
bez DPH
22 008 Kč
18 188 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Postele Boxspring |
|---|---|
| Záruka: | 7 let |
| ? Rozměry: | 160x200 cm, 180x200 cm |
| Úložný prostor: | S úložným prostorem |
| Barva čalounění: | Hnědá |
| ? Nosnost postele: | Nosnost do 260 kg |
| Výška: | Zvýšená výška ložné plochy |
| ? Matrace: | Matrace jsou součástí |
| ? Výška ložné plochy: | 56 cm, 60 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Relax-postele.cz - společnost s více než 20letou tradicí. Jsme specialisté na prodej postelí z masivu do ložnic i dětských pokojů. V sortimentu naleznete více než 6000 položek nábytku do celého interiéru. Nakupujte online nebo v kamenné prodejně v Hronově.



