Boxspring Silver - světle hnědá
Kód: 27321/160/NESouvisející produkty
Rozměr: 160x200, Topper: Ano
Na objednávku 1-2 týdny
| 27321/160/ANO
Můžeme doručit do:
22.4.2026
26 083 Kč
22 236 Kč
18 377 Kč
bez DPH
Rozměr: 160x200, Topper: Ne
Na objednávku 1-2 týdny
| 27321/160/NE
Můžeme doručit do:
22.4.2026
22 787 Kč
19 427 Kč
16 055 Kč
bez DPH
Rozměr: 180x200, Topper: Ano
Na objednávku 1-2 týdny
| 27321/180/ANO
Můžeme doručit do:
22.4.2026
26 083 Kč
22 236 Kč
18 377 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Postele Boxspring |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Rozměry: | 160x200 cm, 180x200 cm |
| Úložný prostor: | S úložným prostorem |
| Barva čalounění: | Hnědá |
| ? Nosnost postele: | Nosnost do 300 kg |
| Výška: | Zvýšená výška ložné plochy |
| ? Matrace: | Matrace jsou součástí |
| ? Výška ložné plochy: | 56 cm, 60 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
Relax-postele.cz - společnost s více než 20letou tradicí. Jsme specialisté na prodej postelí z masivu do ložnic i dětských pokojů. V sortimentu naleznete více než 6000 položek nábytku do celého interiéru. Nakupujte online nebo v kamenné prodejně v Hronově.


