Rozkládací pohovka Falko - Kronos 14
Kód: FALK54Související produkty
Akce
Doprava zdarma
9 805 Kč
–26 %
Rozkládací křeslo Falko - Kronos 14
Na objednávku 2-3 týdny
7 227 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 434 Kč
–26 %
Malá rozkládací pohovka Falko - Kronos 06
Na objednávku 2-3 týdny
8 427 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 434 Kč
–26 %
Malá rozkládací pohovka Falko - Kronos 07
Na objednávku 2-3 týdny
8 427 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 434 Kč
–26 %
Malá rozkládací pohovka Falko - Kronos 13
Na objednávku 2-3 týdny
8 427 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 434 Kč
–26 %
Malá rozkládací pohovka Falko - Kronos 27
Na objednávku 2-3 týdny
8 427 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 434 Kč
–26 %
Malá rozkládací pohovka Falko - Kronos 35
Na objednávku 2-3 týdny
8 427 Kč
Akce
Doprava zdarma
9 805 Kč
–26 %
Rozkládací křeslo Falko - Kronos 06
Na objednávku 2-3 týdny
7 227 Kč
Akce
Doprava zdarma
9 805 Kč
–26 %
Rozkládací křeslo Falko - Kronos 09
Na objednávku 2-3 týdny
7 227 Kč
Detailní popis produktu
Zelená rozkládací pohovka s úložným prostorem
Součástí sedačky máte úložný prostor, který jistě využijete pro uskladnění různých předmětů.
Výhodou je možnost rozkladu na lůžko pro občasné přespání o velikosti 196x130 cm.
Pohodlí získáte díky sedáku. který je vyplněn kvalitními pružinami a pěnou.
Polštář, který je součástí pohovky přispěje k vašemu pohodlí.
Parametry
- Celková délka podél zdi - 140 cm
- Celková hloubka do prostoru - 97 cm
- Celková výška - 85 cm
- Hloubka sedáku - 60 cm
- Výška sedu - 37 cm
- Spací plocha - 196x130 cm


Potahová látka Kronos 14
Tkanina Kronos je silná, velmi kompaktní, tkaná látka s jemným třpytivým a stínovacím efektem, který je charakteristický pro velurové tkaniny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pohovky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Rozkládací: | Ano |
| ? Uložný prostor: | Ano |
| Barva čalounění: | Zelená |
| Provedení: | Pohovka |
| ? Celková délka podél zdi: | 140 cm |
| Celková hloubka do prostoru: | 97 cm |
| Celková výška: | 85 cm |
| Hloubka sedáku: | 60 cm |
| Výška sedu: | 37 cm |
| Spací plocha: | 196x130 cm |
| Celková nosnost: | do 220 kg |
Akce
Doprava zdarma
13 062 Kč
–26 %
Rozkládací pohovka Falko - Kronos 06
Na objednávku 2-3 týdny
9 627 Kč
Akce
Doprava zdarma
13 062 Kč
–26 %
Rozkládací pohovka Falko - Kronos 09
Na objednávku 2-3 týdny
9 627 Kč
Akce
Doprava zdarma
13 062 Kč
–26 %
Rozkládací pohovka Falko - Kronos 27
Na objednávku 2-3 týdny
9 627 Kč
Akce
Doprava zdarma
13 062 Kč
–26 %
Rozkládací pohovka Falko - Kronos 53
Na objednávku 2-3 týdny
9 627 Kč
Akce
Doprava zdarma
12 818 Kč
–22 %
Rozkládací pohovka Gold 3 - Kronos 05
Na objednávku 3-4 týdny
9 890 Kč
Akce
Doprava zdarma
13 401 Kč
–22 %
Rozkládací pohovka Laxe - Alfa 03
Na objednávku 2-3 týdny
10 385 Kč
Akce
Doprava zdarma
12 432 Kč
–22 %
Rozkládací pohovka Smart 3 - Kronos 19
Na objednávku 3-4 týdny
9 592 Kč
Akce
Doprava zdarma
13 401 Kč
–22 %
Rozkládací pohovka Sarria - Alfa 02
Na objednávku 2-3 týdny
10 385 Kč
Akce
Doprava zdarma
13 401 Kč
–22 %
Rozkládací pohovka Laxe - Kronos 47
Na objednávku 2-3 týdny
10 385 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


