Malá rozkládací pohovka Falko - Kronos 09
Kód: FA09Související produkty
Akce
Doprava zdarma
9 805 Kč
–26 %
Rozkládací křeslo Falko - Kronos 09
Na objednávku 2-3 týdny
7 227 Kč
Akce
Doprava zdarma
13 062 Kč
–26 %
Rozkládací pohovka Falko - Kronos 09
Na objednávku 2-3 týdny
9 627 Kč
Akce
Doprava zdarma
9 805 Kč
–26 %
Rozkládací křeslo Falko - Kronos 06
Na objednávku 2-3 týdny
7 227 Kč
Akce
Doprava zdarma
9 805 Kč
–26 %
Rozkládací křeslo Falko - Kronos 14
Na objednávku 2-3 týdny
7 227 Kč
Akce
Doprava zdarma
9 805 Kč
–26 %
Rozkládací křeslo Falko - Kronos 53
Na objednávku 2-3 týdny
7 227 Kč
Akce
Doprava zdarma
13 062 Kč
–26 %
Rozkládací pohovka Falko - Kronos 06
Na objednávku 2-3 týdny
9 627 Kč
Detailní popis produktu
Rozkládací pohovka s úložným prostorem - tmavě modrá
Sedačku snadno rozložíte na lůžko o velikosti 196x110 cm.
Je zde úložný prostor, který poskytuje praktické místo pro skladování lůžkovin.
Sedák je vyroben z kvalitní pěny a vlnité pružiny. Tato kombinace zaručí pohodlnost.
S pohovkou je dodáván polštář, který je součástí balení.
Ideální pro menší prostory, kde je potřeba kombinovat sezení a spaní.
Parametry
- Celková délka podél zdi - 120 cm
- Celková hloubka do prostoru - 97 cm
- Celková výška - 85 cm
- Hloubka sedáku - 60 cm
- Výška sedu - 37 cm
- Spací plocha - 196x110 cm


Potahová látka Kronos 09
Tkanina Kronos je silná, velmi kompaktní, tkaná látka s jemným třpytivým a stínovacím efektem, který je charakteristický pro velurové tkaniny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pohovky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Rozkládací: | Ano |
| ? Uložný prostor: | Ano |
| Barva čalounění: | Modrá |
| Provedení: | Pohovka |
| ? Celková délka podél zdi: | 120 cm |
| Celková hloubka do prostoru: | 97 cm |
| Celková výška: | 85 cm |
| Hloubka sedáku: | 60 cm |
| Výška sedu: | 37 cm |
| Spací plocha: | 196x110 cm |
| Celková nosnost: | do 220 kg |
Akce
Doprava zdarma
11 434 Kč
–26 %
Malá rozkládací pohovka Falko - Kronos 06
Na objednávku 2-3 týdny
8 427 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 434 Kč
–26 %
Malá rozkládací pohovka Falko - Kronos 07
Na objednávku 2-3 týdny
8 427 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 434 Kč
–26 %
Malá rozkládací pohovka Falko - Kronos 13
Na objednávku 2-3 týdny
8 427 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 434 Kč
–26 %
Malá rozkládací pohovka Falko - Kronos 27
Na objednávku 2-3 týdny
8 427 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 434 Kč
–26 %
Malá rozkládací pohovka Falko - Kronos 35
Na objednávku 2-3 týdny
8 427 Kč
Akce
Doprava zdarma
12 452 Kč
–22 %
Rozkládací pohovka Hela 2 - Kronos 46
Na objednávku 2-3 týdny
9 649 Kč
Akce
Doprava zdarma
12 818 Kč
–22 %
Rozkládací pohovka Gold 3 - Jasmine 100
Na objednávku 3-4 týdny
9 890 Kč
Akce
Doprava zdarma
14 138 Kč
–22 %
Rozkládací pohovka Nessa - Kronos 01
Na objednávku 3-4 týdny
10 908 Kč
Akce
Doprava zdarma
13 429 Kč
–22 %
Rozkládací pohovka Hela 3 - Kronos 09
Na objednávku 2-3 týdny
10 406 Kč
Akce
Doprava zdarma
14 096 Kč
–22 %
Rozkládací pohovka Gold 3 - Monolith 37
Na objednávku 3-4 týdny
10 876 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


