Křeslo Laurence - Nube 22
Kód: LAU22Související produkty
Akce
Doprava zdarma
13 062 Kč
–26 %
Rozkládací pohovka Flipo - Kronos 03
Na objednávku 2-3 týdny
9 627 Kč
Akce
Doprava zdarma
12 451 Kč
–22 %
Malá rozkládací pohovka Ness - Curio 11
Na objednávku 2-3 týdny
9 649 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 449 Kč
–26 %
Rozkládací pohovka Asmara - Monolith 15
Na objednávku 2-3 týdny
8 438 Kč
Akce
Doprava zdarma
18 078 Kč
–22 %
Rozkládací pohovka Fiord - Poso 05
Na objednávku 3-4 týdny
13 949 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 449 Kč
–26 %
Rozkládací pohovka Asmara - Monolith 62
Na objednávku 2-3 týdny
8 438 Kč
Akce
Doprava zdarma
9 833 Kč
–26 %
Trojsedačka Victoria - Velutto 20
Na objednávku 2-3 týdny
7 247 Kč
Akce
Doprava zdarma
13 062 Kč
–26 %
Rozkládací pohovka Falko - Kronos 53
Na objednávku 2-3 týdny
9 627 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 223 Kč
–22 %
Rozkládací pohovka Smart 2 - Etna 60/Etna 100
Na objednávku 3-4 týdny
8 659 Kč
Akce
Doprava zdarma
9 685 Kč
–22 %
Rozkládací pohovka Bella 1 - Sawana 69/Madryt 9100
Na objednávku 3-4 týdny
7 472 Kč
Detailní popis produktu
Moderní křeslo Laurence - Nube 22
Pohodlí vám zajistí výplň sedáku odolnou HR pěnou, která se při vstávání rychle vrátí do původního stavu.
Naše moderní křeslo je ideálním kusem nábytku ke kvalitnímu odpočinku.
Originální prošívání a vysoké nožičky jsou zajímavými detaily křesla.
Křeslo si můžete vybrat z různých barevných variant.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Křesla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905496609186 |
| Barva čalounění: | Hnědá |
| Provedení: | Křeslo |
| Celková šířka: | 125 cm |
| Celková hloubka: | 97 cm |
| Celková výška: | 105 cm |
| Výška bez polštářů: | 75 cm |
| Hloubka sedáku: | 55 cm |
| Výška sedu: | 35 cm |
| Výška nožiček: | 9 cm |
| Celková nosnost: | do 160 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Akce
Doprava zdarma
9 805 Kč
–26 %
Rozkládací křeslo Falko - Kronos 35
Na objednávku 2-3 týdny
7 227 Kč
Akce
Doprava zdarma
10 609 Kč
–22 %
Rozkládací křeslo Fady 1 - Kronos 09
Na objednávku 2-3 týdny
8 221 Kč
Akce
Doprava zdarma
10 674 Kč
–22 %
Rozkládací křeslo Gold 1 - Monolith 95
Na objednávku 3-4 týdny
8 236 Kč
Akce
Doprava zdarma
10 567 Kč
–26 %
Houpací křeslo Lorenzo - Zelená
Na objednávku 2-3 týdny
7 788 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 084 Kč
–22 %
Rozkládací křeslo Hela 1 - Kronos 46
Na objednávku 2-3 týdny
8 589 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 084 Kč
–22 %
Rozkládací křeslo Evelyn 1 - Kronos 14
Na objednávku 2-3 týdny
8 589 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 084 Kč
–22 %
Rozkládací křeslo Evelyn 1 - Kronos 06
Na objednávku 2-3 týdny
8 589 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 084 Kč
–22 %
Rozkládací křeslo Evelyn 1 - Kronos 29
Na objednávku 2-3 týdny
8 589 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 652 Kč
–26 %
Rozkládací křeslo Mark - Kronos 09
Na objednávku 2-3 týdny
8 588 Kč
Akce
Doprava zdarma
9 805 Kč
–26 %
Rozkládací křeslo Flipo - Kronos 27
Na objednávku 2-3 týdny
7 227 Kč
Akce
Doprava zdarma
8 219 Kč
–26 %
Křeslo Sidon - Riviera 81
Na objednávku 2-3 týdny
6 058 Kč
Akce
Doprava zdarma
10 190 Kč
–22 %
Křeslo Florence - Castel 55
Na objednávku 2-3 týdny
7 897 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
