Nástavec na skříň Emi 90 cm - grafit
Kód: 46933Související produkty
Doprava zdarma
Dodatkové police do skříně Emi 45 cm 3 kusy - grafit
Na objednávku 1-2 týdny
431 Kč
Doprava zdarma
Dodatkové police do skříně Emi 90 cm 3 kusy - grafit
Na objednávku 1-2 týdny
431 Kč
Akce
Doprava zdarma
6 453 Kč
–26 %
Rohová šatní skříň Emi bez zrcadla - grafit
Na objednávku 1-2 týdny
4 763 Kč
Akce
Doprava zdarma
6 752 Kč
–26 %
Rohová šatní skříň Emi se zrcadlem - grafit
Na objednávku 1-2 týdny
4 983 Kč
Detailní popis produktu
Nástavec na předsíňovou skříň Emi 90 cm - grafit
Nástavec na skříň Emi, se kterým využijete prostor vaší předsíně na maximum. Nástavec je vyrobený z kvalitního lamina, o které se snadno pečuje. Hrany jsou zakončeny ABS hranou, která chrání nábytek proti opotřebení nebo nárazu.
Nástavec na skříň využívá systém 'Push to open', který umožňuje snadné otevření nebo zavření dvířek. Stačí na něj zatlačit a dvířka se otevřou či zavřou.
Montáž
Nástavec se dodává v rozloženém stavu, součástí dodávky je návod a spojovací materiál.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komponenty předsíňových stěn Emi |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Materiál: | Laminovaná deska |
| Barva: | Grafit-šedá |
| Celková délka podél zdi: | 90 cm |
| Celková výška: | 40 cm |
| Celková šířka: | 90 cm |
| Celková hloubka: | 40 cm |
Akce
Doprava zdarma
6 453 Kč
–26 %
Rohová šatní skříň Emi bez zrcadla - grafit
Na objednávku 1-2 týdny
4 763 Kč
Akce
Doprava zdarma
6 453 Kč
–26 %
Rohová šatní skříň Emi bez zrcadla - bílá
Na objednávku 1-2 týdny
4 763 Kč
Doprava zdarma
Čalouněný panel Emi 3,5 cm - Oranžová Trinity 17
Na objednávku 1-2 týdny
od 274 Kč
Akce
Doprava zdarma
6 752 Kč
–26 %
Rohová šatní skříň Emi se zrcadlem - dub/černá
Na objednávku 1-2 týdny
4 983 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
