Čalouněná postel Alex - fialová
Kód: 27516/80XSouvisející produkty
Rozměr: 80x200
Na objednávku 1-2 týdny
| 27516/80X
Můžeme doručit do:
17.4.2026
7 972 Kč
6 797 Kč
5 617 Kč
bez DPH
Rozměr: 90x200
Na objednávku 1-2 týdny
| 27516/90X
Můžeme doručit do:
17.4.2026
7 972 Kč
6 797 Kč
5 617 Kč
bez DPH
Rozměr: 120x200
Na objednávku 1-2 týdny
| 27516/120
Můžeme doručit do:
17.4.2026
11 682 Kč
9 959 Kč
8 231 Kč
bez DPH
Rozměr: 140x200
Na objednávku 1-2 týdny
| 27516/140
Můžeme doručit do:
17.4.2026
13 909 Kč
11 858 Kč
9 800 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čalouněné postele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Rozměry: | 80x200 cm, 90x200 cm, 120x200 cm, 140x200 cm |
| Úložný prostor: | S úložným prostorem |
| Barva čalounění: | Fialová |
| ? Nosnost postele: | Nosnost do 120 kg |
| ? Matrace: | Matrace jsou součástí |
| ? Výška ložné plochy: | 40 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
5,0
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář





