Šatní skříň Janez 2D - dub Artisan
Kód: JAND2Související produkty
Akce
Doprava zdarma
5 230 Kč
–20 %
Komoda Aria 3D - dub Artisan
Na objednávku 1-2 týdny
4 145 Kč
Detailní popis produktu
Moderní skříň - dub Artisan
Skříň poskytuje praktický úložný prostor na oblečení díky šatní tyči a polici, které jsou chytře skryty za dvojicí klasických dvířek.
Moderní design doplňují stylové černé úchytky, které zajišťují pohodlné otevírání a přidávají nábytku na eleganci.
Vyrobena je z odolného lamina v dekoru dub Artisan, které je opatřeno ABS hranami proti poškození a pro dlouhou životnost.
Své místo najde v ložnici, předsíni nebo šatně, kde se stane nejen praktickým, ale i stylovým doplňkem interiéru.
Parametry
- Celková délka podél zdi - 93 cm
- Celková výška - 200 cm
- Celková hloubka - 52 cm
- Hmotnost - 65 kg
- Lamino - 16 mm
- Balení - 1 karton (205x52x10 cm)

Montáž
Skříň dodáváme v rozloženém stavu. Součástí je kování i přehledný návod.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříně |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905036446615 |
| ? Materiál: | Laminovaná deska |
| Barva: | Dub Artisan |
| Celková délka podél zdi: | 93 cm |
| Celková výška: | 200 cm |
| Celková hloubka: | 52 cm |
| Hmotnost: | 65 kg |
Akce
Doprava zdarma
6 253 Kč
–20 %
Komoda Janez 2D - dub Artisan
Na objednávku 1-2 týdny
4 955 Kč
Akce
Doprava zdarma
6 536 Kč
–20 %
Vitrína Janez 4D - dub Artisan
Na objednávku 1-2 týdny
5 180 Kč
Akce
Doprava zdarma
5 342 Kč
–20 %
Vitrína Janez 2D - dub Artisan
Na objednávku 1-2 týdny
4 234 Kč
Akce
Doprava zdarma
7 390 Kč
–20 %
Komoda Janez 3D3S - dub Artisan
Na objednávku 1-2 týdny
5 856 Kč
Akce
Doprava zdarma
15 841 Kč
–21 %
Šatní skříň se zrcadlem 160 cm - Paris
Na objednávku 3-4 týdny
12 421 Kč
Akce
Doprava zdarma
18 928 Kč
–20 %
Šatní skříň se zrcadlem 200 cm - Neri
Na objednávku 2-3 týdny
15 002 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
11 368 Kč
–20 %
Šatní skříň se zrcadlem 100 cm - Neri
Na objednávku 2-3 týdny
9 010 Kč
+ další
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
