Sedací souprava Horizonte Mini XL - Monolith 84
Kód: 57459/LEVDetailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sedačky do L |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | Šedá |
| Úložný prostor: | Ano |
| Provedení: | do L |
| ? Celková délka podél zdi: | 335 cm |
| Funkce spaní: | Ano |
| Celková hloubka do prostoru: | 200 cm |
| Celková výška: | 91 cm |
| Výška bez hlavových opěrek: | 73 cm |
| Hloubka sedáku: | 57 cm |
| Výška sedu: | 43 cm |
| Spací plocha: | 123x267 cm |
| Výška nožiček: | 9,5 cm |
| Celková nosnost: | do 440 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.







