Rozkládací sedací souprava Isabella XL - Monolith 97
Kód: 57573/LEVDetailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sedačky do L |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | Černá |
| Úložný prostor: | Ano |
| ? Rozkládací: | Ano |
| Provedení: | do L |
| ? Celková délka podél zdi: | 331 cm |
| Polohovací opěrky: | Ano |
| Celková hloubka do prostoru: | 202 cm |
| Celková výška: | 92 cm |
| Hloubka sedáku: | 57 cm |
| Výška sedu: | 42 cm |
| Spací plocha: | 125x250 cm |
| Celková nosnost: | do 440 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.







