Rozkládací sedací souprava do L Oti - Monolith 15
Kód: 15OTIDetailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sedačky do L |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | Hnědá |
| ? Rozkládací: | Ano |
| ? Uložný prostor: | Ano |
| Provedení: | do L |
| ? Celková délka podél zdi: | 280 cm |
| Celková hloubka do prostoru: | 185 cm |
| Celková výška: | 85 cm |
| Hloubka sedáku: | 60 cm |
| Výška sedu: | 42 cm |
| Spací plocha: | 150x230 cm |
| Celková nosnost: | 330 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.







