Šatní skříň s posuvnými dveřmi Shalva - 120 cm
Kód: SHALDetailní popis produktu
Bílá šatní skříň s posuvnými dveřmi Shalva - 120 cm
Originální zrcadlo je zajímavým detailem této šatní skříně, které prosvětlí a opticky zvětší využitý prostor.
Dvoje posuvné dveře jsou umístěny na hliníkových kolejnicích, díky kterým je otevírání velmi snadné a pohodlné.
Skříň je vyrobena z kvalitního lamina. Hrany skříně jsou zakončeny odolnou ABS hranou.
Uvnitř skříně máte k dispozici jednu šatní tyč v kombinaci s pěti prostornými policemi.
Montáž
Šatní skříň dodáváme rozloženou pro vlastní montáž. Součástí balení je kování i přehledný návod.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šatní skříně s posuvnými dveřmi |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905036450551 |
| ? Materiál: | Laminovaná deska |
| Barva: | Bílá |
| ? Druh dveří skříně: | Posuvné dveře |
| ? Zrcadlo skříně: | Se zrcadlem |
| Celková délka podél zdi: | 120 cm |
| Celková výška: | 216 cm |
| Celková hloubka: | 60 cm |
| Hmotnost: | 117,5 kg |
Akce
Doprava zdarma
11 823 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Arizona - 180 cm
Na objednávku 1-2 týdny
9 370 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
12 562 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Chester - 180 cm
Na objednávku 1-2 týdny
9 956 Kč
+ další
Doprava zdarma
Šatní skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem Hailey - 180 cm
Na objednávku 1-2 týdny
11 182 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
19 651 Kč
–21 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi 250 cm - Milena
Na objednávku 3-4 týdny
15 408 Kč
Akce
Doprava zdarma
10 630 Kč
–20 %
Šatní skříň se zrcadlem a posuvnými dveřmi Cardi - 150 cm
Na objednávku 1-2 týdny
8 424 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
9 095 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Baltic - 150 cm
Na objednávku 1-2 týdny
7 208 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
14 551 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Andy - 250 cm
Skladem
(1 ks)
11 533 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
11 197 Kč
–20 %
Šatní skříň se zrcadlem a posuvnými dveřmi Mox - 160 cm
Na objednávku 8-10 týdnů
8 874 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
14 153 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Batia - 200 cm
Na objednávku 1-2 týdny
11 217 Kč
- Bílá + Černý Lacobel
- Bílá + Šedý Lacobel
- Černá/Bílá + Černý Lacobel
- Černá/Bílá + Šedý Lacobel
- dub Sonoma + Choco Lacobel
+ další
Akce
Doprava zdarma
8 300 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Collin - 120 cm
Na objednávku 1-2 týdny
6 577 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
9 095 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Tibago - 100 cm
Na objednávku 1-2 týdny
7 208 Kč
- Bílá
- Bílá/Černá
- Bílá/dub Sonoma
- Černá
- Černá/Bílá
- Choco
- dub Sonoma
- dub Sonoma/Bílá
- Černá/Dub
- Bílá/Dub
+ další
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
