Bílá šatní skříň se zrcadlem a posuvnými dveřmi Biancco - 180 cm
Kód: BIAZ180Detailní popis produktu
Bílá šatní skříň se zrcadlem a posuvnými dveřmi Biancco - 180 cm
Moderní provedení a čistá bílá barva umožní skříni jednoduše zapadnout do každého interiéru. Posuvné dveře skříně nejen šetří místo ale díky nim máte uskladněné věci vždy po ruce.
Vnitřní prostor skříně je rozdělen šesti poličkami a jednou šatní tyčí.
Skříň je vyrobena z kvalitního lamina. Hrany jsou zakončeny odolnou ABS hranou. Dveře skříně jsou vyrobeny z MDF + folie.
Skříň stojí na 0,5 cm plastových nožkách s ochranou proti poškrábání podlahy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šatní skříně s posuvnými dveřmi |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905496610151 |
| ? Materiál: | Laminovaná deska |
| Barva: | Bílá |
| ? Druh dveří skříně: | Posuvné dveře |
| ? Zrcadlo skříně: | Se zrcadlem |
| Celková délka podél zdi: | 180 cm |
| Celková výška: | 220 cm |
| Celková hloubka: | 60 cm |
| Hmotnost: | 150 kg |
Akce
Doprava zdarma
9 948 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Modesto - 150 cm
Na objednávku 1-2 týdny
7 884 Kč
+ další
Doprava zdarma
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Bergen - 200 cm
Na objednávku 1-2 týdny
10 250 Kč
+ další
Doprava zdarma
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Spectra - 200 cm
Na objednávku 1-2 týdny
9 877 Kč
Akce
Doprava zdarma
8 811 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Jordi - 120 cm
Na objednávku 1-2 týdny
6 983 Kč
Akce
Doprava zdarma
11 710 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Terecia - 200 cm
Na objednávku 1-2 týdny
9 280 Kč
Akce
Doprava zdarma
14 380 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Delia - 180 cm
Na objednávku 1-2 týdny
11 397 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
8 128 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Riva - 100 cm
Na objednávku 1-2 týdny
6 442 Kč
- Bílá
- Bílá/Černá
- Bílá/dub Sonoma
- Černá
- Černá/Bílá
- Choco
- dub Sonoma
- dub Sonoma/Bílá
- Černá/Dub
- Bílá/Dub
+ další
Akce
Doprava zdarma
11 595 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Baltimore - 180 cm
Skladem
(1 ks)
9 189 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
od 9 948 Kč –20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Esti - 120 cm
Na objednávku 1-2 týdny
od 7 884 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
8 867 Kč
–20 %
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Kolorado - 120 cm
Na objednávku 1-2 týdny
7 027 Kč
+ další
Akce
Doprava zdarma
10 630 Kč
–20 %
Šatní skříň se zrcadlem a posuvnými dveřmi Cardi - 150 cm
Na objednávku 1-2 týdny
8 424 Kč
+ další
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
